ریزش شبانه قیمت دلار

عده ای از معامله گران باور دارند نرخ دلار در روز جاری نزولی خواهد شد با این حال در صورتی که بازار با سیگنال های منفی روبرو شود این امر ممکن است قدرت کاهشی ها را تضعیف سازد.

ریزش شبانه قیمت دلار
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، قیمت دلار در نیمه دوم اسفند 1401 تحت تاثیر سفر گروسی به تهران و توافق ایران و عربستان تا حدودی نزولی شد. با این حال با شروع فصل بهار بازار ارز تهران در روزهای نیمه تعطیل فروردین ماه هیجانی شد.

کاهش هیجانات  ارزی در بازار پشت خطی دلار 

کارشناسان ارزی بازار تهران افت حجم معاملات و نیمه تعطیل بودن شرایط بازار ارز را عاملی در جهت افزایش شدت تاثیر معاملات خرد بر نرخ‌ها‌ دانسته و بر این باورند که برخی از رشد قیمت‌های مشاهده شده در معاملات هفته دوم فروردین ماه با شروع معاملات بازار در هفته سوم بهار جبران خواهد شد.

در این میان خبر مثبت آغاز تنش‌زدایی‌ها میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی نیز سبب تغییر جهت معاملات آزاد شد و نرخ شاخص ارزی را کاهشی کرد. 

در سوی دیگر در خبرها آمده وزرای خارجه ایران و عربستان سعودی  به زودی با هم دیدار خواهند کرد.

بررسی ها  به عمل آمده نشان می دهد نرخ دلار در معاملات پشت خطی دو روز اخیر نزولی بوده است. در شرایط فعلی عده ای از معامله گران  باور دارند نرخ دلار در روز جاری نزولی خواهد شد با این حال در صورتی که بازار با سیگنال های منفی  روبرو شود این امر ممکن است قدرت کاهشی ها را تضعیف سازد.

ت ت
کدخبر: 147692 تاریخ انتشار
اخبار اقتصادی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها