اعلام شرط فروش بلیت چارتری در ایام نوروز

​معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که اطلاعاتی درباره هماهنگی ایرلاین‌ها با هتل‌ها ندارم، گفت:‌ مجوز پرواز شرکت‌های هواپیمایی متخلف لغو می‌شود.

اعلام شرط فروش بلیت چارتری در ایام نوروز
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان،‌ شهریار افندی‌زاده در خصوص بلیت پروازهای داخلی در آستانه نوروز 1402 اظهار کرد:‌ برخی ایرلاین‌ها به سمت شرکت‌های چارتری رفته‌اند که این جای نگرانی دارد.

وی افزود: در فروش چارتری قیمت بلیت نباید بالاتر از قیمت‌های مصوب باشد.

وی با یادآوری این‌که سازمان هواپیمایی کشوری همیشه بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی نظارت داشته است، تصریح کرد:‌ با وجود این‌که شرکت‌ها افزایش قیمت قطعات داشته‌اند، اما همیشه همراه بوده‌اند.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد:‌اگر تخلفی از سوی ایرلاین‌ها صورت بگیرد مجوز پرواز آنها لغو خواهد شد. تلاش این است که ظرفیت موجود در اختیار مردم قرار گیرد و اگر هواپیما پرواز نکند ظرفیت از دست می‌رود.

افندی‌زاده با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی برای نظارت بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی گفت:‌در نوروز 1401 2.4 میلیون جابجایی در حمل‌ونقل هوایی ثبت شد که در نوروز 1402 حداقل 10 تا 15 درصد افزایش می‌یابد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ایرلاین‌ها با هتل‌ها برای فروش بلیت اجباری هماهنگی کرده‌اند، افزود:‌این جزئیات را سازمان هواپیمایی می‌داند و اطلاعاتی در این زمینه ندارم.

ت ت
کدخبر: 144368 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها