زمان اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو

پس از برگزاری قرعه کشی محصولات ایران خودرو در روز سه شنبه زمان اعلام نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو مشخص شد.

زمان اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو فردا اعلام می‌شود.

مراسم قرعه‌کشی ۴ محصول ایران خودرو برای سه گروه متقاضی عادی، طرح مادران و خودرو‌های فرسوده سه شنبه ۲۷ دی برگزار شد و بر اساس آمار، بیش از ۱۰ میلیون نفر در این طرح ثبت نام کردند.

براساس بخشنامه ایران خودرو قرار بود نتایج قرعه‌کشی بعد از بررسی اطلاعات متقاضیان طی دو یا سه روز آینده اعلام شود و بر اساس این گزارش، نتایج این قرعه کشی شنبه اول بهمن بر روی پایگاه اینترنتی این شرکت قرار خواهد گرفت.

در طرح فروش فوق‌العاده ۴ محصول ایران خودرو شامل «سورن پلاس دوگانه سوز»، «پژوپارس سال با موتور XU۷P»، «پژوپارس سفارشی (ELX) با موتور XU۷P» و «رانا پلاس» برای سه گروه متقاضی عادی، طرح مادران و خودرو‌های فرسوده عرضه شده است.

پس از ابلاغ قانون جوانی جمعیت، قرار شد مادران دارای دو فرزند و بیشتر بتوانند در طرح فروش فوق العاده خودروسازان شرکت کنند و سهمیه جداگانه داشته باشند.

بر اساس این گزارش ۵۰ درصد عرضه خودروسازان باید به مادران دارای فرزند تخصیص داده شود و ۳۰ درصد به مالکان خودرو‌های فرسوده و دیگر افراد عادی هم باید پس از این از طریق بورس کالا خودرو بخرند.

اما کدام مادران شامل خرید خودرو از خودروسازان می‌شوند و سهمیه جداگانه دارند؟ بر اساس آنچه تاکنون عنوان شده مادران دارای دو فرزند و بیشتر می‌توانند از سهمیه ۵۰ درصدی خودروسازان استفاده کنند. اما نه همه مادران دارای دو فرزند و بیشتر. بلکه شرط مهم این است که فرزند دوم خانواده و یا بیشتر، از آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد متولد شده باشد.

تنها در این صورت است که مادران دارای فرزند می‌توانند از سهمیه ۵۰ درصدی قرعه کشی خودرو برخوردار شوند. البته این سهمیه در حالی اعلام شده است که بسیاری از مخاطبان می‌گویند در سال جاری بار‌ها در طرح‌های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا شرکت کرده‌اند، اما برنده خودرو نشده‌اند.

ت ت
کدخبر: 134434 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها