قیمت‌های عجیب و غریب در بازار خودرو

بررسی بازار خودرو حاکی از کاهش نوسانات قیمتی در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته است.

قیمت‌های عجیب و غریب در بازار خودرو
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو از افزایش قیمت تعداد محدودی از خودروهای موجود در بازار حکایت دارد؛ در بین خودروهای پراید مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۰ آن در ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون تومان گران شده‌است و ۲۳۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است. پراید ۱۱۱ با قیمت ۲۹۰ میلیونی تومان، پراید ۱۳۱ با قیمت ۲۸۰ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۱ با قیمت ۲۴۵ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ با قیمت ۲۹۰ میلیون و کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ با قیمت ۳۰۰ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ با قیمت ۴۶۰ میلیون تومان و مدل ۱۴۰۰ با قیمت ۴۲۵ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

در این بین نوسانات قیمتی در خودروهای پژو بالا بوده‌است به طوری که قیمت پژو ۵۰۸ GT لاین مدل ۲۰۱۷ در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۰ میلیون تومان گران شده‌است و ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است و قیمت پژو پارس ELX-TU۵ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون تومان گران شده‌است و ۶۱۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

برخی از خودروهای پژو اما در این مدت ارزان شدند به طوری که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۱ از ۵۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۹۵ میلیون تومان رسیده‌است.

برخی از خودروهای تیبا نیز در ۲۴ ساعت گذشته گران شدند به طوری که قیمت تیبا هاچ بک پلاس مدل ۱۳۹۹ از ۲۸۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده‌است.

ت ت
کدخبر: 133684 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها