ماجرای تیراندازی در جنوب تهران چه بود؟

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای در جریان تعقیب و گریز طولانی با پلیس خبر داد.

ماجرای تیراندازی در جنوب تهران چه بود؟

به گزارش منیبان به نقل از ایسنا، سردار علی، ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: کارآگاهان گشت پلیس آگاهی در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در منطقه شوش در حال گشت زنی بودند که به یک خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ با یک سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

 رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان در گام نخست متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر سابقه سرقت دارد و وسیله نقلیه مذکور در محله بیسیم سرقت شده است. در همین راستا کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند و بلافاصله دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کردند، اما راننده پس از مشاهده پلیس به صورت خطرناکی با ماشین در یکی از اتوبان‌های جنوب متواری شد.

وی با بیان اینکه راننده در حین فرار در مسیر به خودر‌های پارک شده شهروندان خسارت وارد کرد، گفت: کارآگاهان در جریان تعقیب و گریز چند کیلومتری در جنوب تهران با رعایت قانون بکارگیری سلاح با شلیک تیر هوایی خودرو را متوقف و متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ولی پور گودرزی ادامه داد: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، متهم که در زمینه سرقت سابقه دارد و قصد ارتکاب اعمال مجرمانه دیگر از جمله سرقت خودروی دیگری را در جنوب تهران داشته که با اقدام به‌موقع پلیس دستگیر شد. با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

ت ت
کدخبر: 219582 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها