این دختر ربوده شده بعد 27 با این قیافه پیدا شد/ عکس

دختر مکزیکی وقتی 3 ساله بود ربوده و سرانجام بعد از 27 سال پیدا شد.

این دختر ربوده شده بعد 27 با این قیافه پیدا شد/ عکس

به گزارش منیبان به نقل سایت جنایی، جوانا رامیرز 27سال پیش وقتی فقط 3سالش بود توسط زوجی در پارک ربوده شد و در همه این سال‌ها دور از خانواده‌اش بود تا اینکه با کمک شبکه‌های اجتماعی آنها را پیدا کرد.

به گزارش همشهری به نقل از میرر، 27سال پیش لورنا رامیرز، دختر 3ساله‌اش به نام جوانا را به پارکی در مکزیکوسیتی برده بود اما یک لحظه غفلت کافی بود تا دختر 3ساله‌اش ربوده شود.

آن روز زوج جوانی که در پارک حضور داشتند با مشاهده دختربچه 3ساله به کمین نشستند و زمانی که متوجه شدند مادر دختربچه برای لحظاتی او را تنها گذاشته او را با خود بردند.

ohxvi

مادر جوانا وقتی متوجه ناپدیدشدن دخترش شد، همه‌جا را به‌دنبال او گشت اما اثری از وی پیدا نکرد. از آن روز به بعد، مادر جوانا حتی یک لحظه هم از فکر دختر گمشده‌اش خارج نشد. با گذشت سال‌ها او همچنان امیدوار بود که روزی دخترش را دوباره ببیند و در همه این سال‌ها در روز تولد دخترش، برایش کیک می‌گرفت و شمع روشن و دعا می‌کرد که روزی دوباره دختر گمشده‌اش را ببیند.

از سوی دیگر، زوجی که دختربچه 3ساله را ربوده بودند او را به خانه‌شان در شهر دیگری بردند، اسم جدیدی برایش انتخاب کردند و همانند فرزند خودشان از او نگهداری می‌کردند. با این حال جوانا که با گذشت سال‌ها به دختری جوان بدل شده بود، همیشه در دلش احساس می‌کرد که خانواده واقعی‌اش افراد دیگری هستند اما از اینکه وی در کودکی ربوده شده بود، چیزی نمی‌دانست. درحالی‌که جوانا ازدواج کرده و مادر 2فرزند شده بود تصمیم گرفت برای پیداکردن خانواده‌ واقعی‌اش تلاش کند. او شروع به جست‌وجو در سایت‌های مربوط به افراد گمشده کرد و در نهایت به عکسی رسید که شگفت‌‌زده‌اش کرد؛ عکس دختری که در 3سالگی گم شده بود. عکس شباهت زیادی به یکی از فرزندان جوانا داشت. خودش می‌گوید:« وقتی عکس را دیدم اول احساس کردم عکس فرزندم است. بعد ندایی در درونم گفت که حتما این عکس خودم است.» از آن به بعد بود که تلاش‌های او با جدیت ادامه پیدا کرد و در نهایت باعث شد که او پس از گذشت 27سال خانواده واقعی‌اش را پیدا کند. وقتی همه بررسی‌ها ازجمله آزمایش دی‌ان‌ای نشان داد که جوانا همان دختر گمشده لورنا است، این مادر و دختر پس از سال‌ها دوری در آغوش هم قرار گرفتند و این در حالی بود که زوجی که در آن سال‌ها اقدام به ربودن دختربچه 3ساله کرده بودند نیز شناسایی و دستگیر شدند.

ت ت
کدخبر: 218843 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها