مرگ مشکوک زن میانسال در حمام خانه‌اش در منطقه لواسان + جزییات

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: جسد زن میانسال برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی همچنان ادامه دارد.

مرگ مشکوک زن میانسال در حمام خانه‌اش در منطقه لواسان + جزییات

به گزارش منیبان، سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: اوایل سال ۱۴۰۳، مرگ مشکوک زن میانسالی در حمام خانه‌ای در منطقه لواسان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد زن میانسالی را مشاهده کردند که آثار خراشیدگی روی مچ دستان پا و دستانش مشهود بود و احتمالاً براثر خفگی به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد همسر متوفی این مرگ مشکوک را به پلیس گزارش کرده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در نخستین گام همسر متوفی هدف تحقیق قرار گرفت و با اظهارات ضدونقیضی گفت، من از آثار خراشیدگی و حادثه‌ای که برای همسرم رخ داده است، بی‌خبرم. او به حمام رفته بود، اما ناگهان حالش بد شد و زمین خورد پس از اینکه متوجه شدم فوت کرده است سریعاً موضوع را به پلیس گزارش کردم.

وی گفت: از سوی دیگر تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که به‌خلاف ادعای مطرح‌شده این زوج با یکدیگر اختلاف داشته‌اند و احتمالاً مرد میانسال همسرش را به قتل رسانده و قصد داشته جسد را مثله کند، اما به‌دلایل نامشخصی منصرف شده است و پس از صحنه‌سازی با طراحی یک سناریوی مرموز می‌خواسته است تیم جنایی را گمراه کند.

سردار گودرزی متذکر شد: بدین ترتیب مرد میانسال دستگیر شد و کارآگاهان اداره دهم مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی گسترده، تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: جسد زن میانسال برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی همچنان ادامه دارد.

ت ت
کدخبر: 218034 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها