آژیر قرمز در خوزستان به صدا درآمد!

هواشناسی خوزستان اعلام کرد: در روز‌های پنجشنبه و جمعه وقوع دما‌های ۴۸ درجه و بالاتر در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی و بخش‌هایی از شمال استان وجود دارد.

آژیر قرمز در خوزستان به صدا درآمد!

به گزارش منیبان به نقل از صدا و سیما، مدیر کل هواشناسی خوزستان برای روز‌های آینده افزایش دما و وقوع دما‌های بالای ۴۸ درجه پیش بینی کرد.

 محمد سبزه‌زاری درخصوص وضعیت هوای استان در روز‌های آینده گفت: براساس نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، تا اواخر هفته وزش باد‌ها در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی متوسط گاهی نسبتا شدید خواهد بود و احتمال وقوع گرد و خاک‌های محلی و موقتی طی ساعاتی از بعدازظهر‌ها به ویژه فردا و پس فردا وجود دارد.

وی افزود: در این ایام روند افزایش دما در سطح استان پیش بینی می‌شود و طی روز‌های پنجشنبه و جمعه وقوع دما‌های ۴۸ درجه و بالاتر در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی و بخش‌هایی از شمال استان وجود دارد. شمال خلیج فارس هم تا پایان هفته مواج خواهد بود.

سبزه زاری ادامه داد: در شبانه روز گذشته امیدیه با ۴۶.۱ و ایذه با ۱۶.۱ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان گزارش شده اند.

به گفته مدیر کل هواشناسی خوزستان؛ در شبانه روز گذشته اهواز به بیشینه دمای ۴۳.۹ و کمینه دمای ۲۷.۵ درجه سانتیگراد رسیده است.

ت ت
کدخبر: 217608 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها