این مرد زنجانی 20 سال بعد از قتل زن و بچه اش به دام افتاد!

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان از دستگیری قاتل فراری بعد از 20 سال خبر داد و گفت: این قاتل مرتکب 4 فقره قتل شده بود.

این مرد زنجانی 20 سال بعد از قتل زن و بچه اش به دام افتاد!

به گزارش منیبان به نقل از خبر فوری، سرهنگ آدینه لو در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:  روز 13 اردیبهشت سال 1383 خبری به مرکز پیام فرماندهی انتظامی شهرستان زنجان واصل می گردد که در یکی از محلات شهرستان  درگیری  خونین رخ داده است، بلافاصله عوامل کلانتری به محل اعزام و با  اجساد  2 کودک و یک خانم و آقا مواجه می شوند.

وی ادامه داد: با تحقیقات میدانی انگشت اتهام بسوی پدر خانواده متوجه و متهم در اقدامی ضربتی بلافاصله ساعاتی بعد از ارتکاب قتل دستگیر و با تشکیل پرونده جنایی به دادسرا منتقل می شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم با قرار مقام قضائی به  زندان  منتقل و بعد از مدتی با تودیع وثیقه از زندان آزاد و در موعد مقرر هیچ وقت به زندان مراجعت نمی کند که در آن زمان تلاش برای کشف محل اختفای وی بی نتیجه می ماند.

سرهنگ آدینه لو با اشاره به اینکه؛ پی جوئی مجدد کارآگاهان دایره جنایی در قالب درخواستی به عرض مقام قضائی رسید، گفت:  قاتل فراری  در یکی از استان های شمالی کشور شناسایی و در اقدامی فنی طی مراقبت های پیرامونی دستگیر و در مورخه 1403/02/30 به زندان مرکزی زنجان تحویل شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان عنوان کرد: حکم  قصاص  قاتل ، به جهت قتل دو کودک و همسر و برادر در ایام فرار وی از طریق دیوان عالی کشور به صورت غیابی صادر شده بود.

ت ت
کدخبر: 217587 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها