ازواج وحشتناک این زن با روح یک دزد دریایی/ عکس وحشتناک عروس و داماد

زنی که به طور رسمی با یک روح که گفته می‌شود دزد دریایی بوده ازدواج کرد و اسم خودرا در فهرست ترسناک ترین ازدواج های تاریخ به ثبت رساند.

ازواج وحشتناک این زن با روح یک دزد دریایی/ عکس وحشتناک عروس و داماد

به گزارش منیبان به نقل از تالاب،«آماندا تیگو» 45 ساله با روح یکی از دزدان دریایی به نام «جک» که بیش از 300 سال پیش و در سال 1700 از دنیا رفته بود ازدواج کرد.این خانم که برای خود مراسم ازدواج عجیبی برپا کرده میگوید هیچ مردی برای زندگی با خود مناسب ندیدم برای همین تصمیم گرفتم با روح یکی از دزدان دریایی که به نظرم مرد مورد علاقه من بوده است ازدواج کنم.

شوهر

اعضای خانواده و دوستان این زن به تصمیم متفاوت او احترام گذاشته و در مراسم ازدواج خاصی که بدون حضور داماد برگزار می شد شرکت کردند , این زن با پوشیدن لباس عروس روی آب های ایرلند و داخل قایق با روح مورد علاقه اش ازدواج کرد.همه ی ی چیز مثل یک مراسم ازدواج معمولی بود فقط تنها تفاوت آن نبود داماد بود که به عقیده ی عروس خانم روح او در آنجا حضور داشت.

 «اماندا» در گفتگو با دیلی استار گفت این یک رابطه صمیمی و واقعی میان من و روح اوست .هیچ کس رابطه عمیق و پرعشق ما را درک نمیکند ولی من واقعا با او ازدواج کرده ام و این ارتباط عاطفی را حس می کنم.

ت ت
کدخبر: 217354 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها