پیکر هشتمین قربانی سیل خراسان رضوی پیدا شد!

بخشدار احمدآباد مشهد از پیدا شدن پیکر هشتمین قربانی سیل در روستای حسن آباد، خبر داد.

پیکر هشتمین قربانی سیل خراسان رضوی پیدا شد!

به گزارش منیبان به نقل از ایرنا،مجید بیکی اظهار داشت: پیکر پیرمرد ۷۰ ساله اهل روستای "سرغایه" که دیروز گرفتار سیلاب شده بود، امروز در حوالی روستای حسن آباد توسط گروه‌های مردمی و با همکاری هلال احمر از میان گل و لای بیرون کشیده شد.

 وی افزود: روستا‌های محور حسن آباد به سرغایه و مسیر ارتباطی روستای سلطان آباد و راه‌های ارتباطی روستا‌های رباط سفید، "پیوه ژن" و "بالندر" بواسطه سیلاب دیروز آسیب دیده‌اند، اما بخش کشاورزی و قنوات و تعدادی منزل باغی متحمل بیشترین خسارت شده است.

بیکی گفت: به دلیل آب گرفتگی زیر گذر ریلی، راه ارتباطی روستای سلطان آباد مسدود شده است و شب گذشته به حدود ۳۰۰ نفر از اهالی منطقه در یکی دیگر از روستا‌ها اسکان داده شد.

بخشدار احمدآباد بیان داشت: قطع برق چاه آب شهر ملک آباد برطرف شده و شکستگی خط انتقال آب به پنج روستای محور حسن آباد نیز در حال ترمیم است و فعلا مخازن روستا‌ها با تانکر پر می‌شود لذا کمبود آبی در روستا‌های یاد شده وجود ندارد.

بیکی بیشترین خسارات را مربوط به بخش کشاورزی منطقه عنوان کرد و گفت: به عنوان نمونه روستای سرغایه حدود ۱۵۰ باغ دارد که ۶۰ دستکم ۶۰ درصد آن‌ها در جریان سیل دیروز آسیب دیده است.

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی، اظهار داشت: شمار جانباختگان سیل چهارشنبه در این استان به هفت نفر افزایش یافته است که از این تعداد پنج نفر مربوط به مشهد و ۲ نفر نیز از روستا‌های فریمان هستند.

سیدرضا عباسی نیشابوری افزود: سه نفر نیز مفقود هستند که یکی از آن‌ها مربوط به روستای سرغایه بخش مرکزی است.

ت ت
کدخبر: 215412 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها