این مرد بعد 26 ساله ناپدید شدن در زیرزمین خانه همسایه سالم پیدا شد/ عکس

وزارت دادگستری الجزایر روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت اعلام کرد یک مرد الجزایری که برای ۲۶ سال ناپدید شده بود، در فاصله صد متری خانه‌اش و در زیرزمین همسایه پیدا شده است.

این مرد بعد 26 ساله ناپدید شدن در زیرزمین خانه همسایه سالم پیدا شد/ عکس

به گزارش نیبان به نقل از فرارو، وزارت دادگستری الجزایر روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت اعلام کرد یک مرد الجزایری که برای ۲۶ سال ناپدید شده بود، در فاصله صد متری خانه‌اش و در زیرزمین همسایه پیدا شده است.

این مرد که با نام عمر ب. شناسایی شده است، در ۱۹ سالگی و در جریان جنگ داخلی الجزایر ناپدید شد و خانواده او تصور می‌کردند که او ربوده یا کشته شده است.

مرد

به گزارش خبرگزاری فرانسه، عمر که اکنون ۴۵ سال دارد، در انبار کاهی تنها در فاصله ۲۰۰ متری خانه والدینش در استان جلفای الجزایر، پیدا شد.

توجه مقامات زمانی به فرد رباینده جلب شد که برادر وی ظاهرا به دلیل اختلاف بر سر ارث، در شبکه‌های اجتماعی نارضایتی خود را ابراز کرده بود.

فرد مظنون که ۶۱ سال دارد و دربان شهرداری منطقه است چنان در تمام این سال‌ها زندگی می‌کرده که گویی چنین حادثه‌ای در خانه‌اش جریان نداشته است.

رسانه‌های الجزایری گزارش دادند که قربانی گفته است «به دلیل طلسم‌هایی که رباینده بر سر او آورده بود» نتوانسته درخواست کمک کند.

دادگستری الجزایر در بیانیه‌ای این مرد را قربانی «فحشا» توصیف کرده و افزوده است که او اکنون تحت مراقبت‌های پزشکی و روانی قرار گرفته است.

ت ت
کدخبر: 215410 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها