این پیرزن 100 ساله هر روز با لباس عروس در خیابانها به دنبال عشق گمشده اش می گردد/ عکس

این عروس خانم پیر که دچار نوعی بیماری روانی است هر روز با لباس عروس و صورت آرایش کرده در خیابان ها قدم می زند و به دنبال عشق گم شده اش می گردد

این پیرزن 100 ساله هر روز با لباس عروس در خیابانها به دنبال عشق گمشده اش می گردد/ عکس

به گزارش منیبان به نقل از نیوزین، این عروس خانم پیر که دچار نوعی بیماری روانی است هر روز با لباس عروس و صورت آرایش کرده در خیابان ها قدم می زند و به دنبال عشق گم شده اش می گردد در ادامه عکس های پیرزن ۱۰۰ ساله در خیابان که خودش را عروس کرده است رادر سایت سماتک قرار داده ایم مشاهده فرمایید.

یک منبع امنیتی در ادارۀ امنیت اسکندریه گفت که پلیس بعد از دریافت گزارش غیبت «سعاد» از منزل به جستجوی او پرداخت و متوجه شد که او بعد از رفتن به آرایشگاه و پوشیدن لباس عروس، در خیابان به راه افتاده و به سالن برگزاری مراسم عروسی رفته است.

ففل5ل4

عابران پیاده با تعجب از رفتارهای او دربارۀ داماد پرسیده اند اما او در جواب گفته است که دامادی وجود ندارد.

پلیس اسکندریه این زن را بازداشت کرده و به دلیل تجمعی که به خاطر او رخ داده و مشاجره ای که خانواده اش برای پس گرفتن مبلغ پیش پرداخت با رئیس سالن داشتند، از آزادی او خودداری می کند. شرط پلیس برای این کار، تعهد دادن خانواده اش برای رها نکردن او در خیابان و بستری کردنش در بیمارستان روانی است.

یک مؤسسۀ مصری هزینه های درمان عروس سالمند را تقبل کرده است. سعاد به دلیل مراقبت از پدر و مادرش ازدواج نکرد تا به سن میانسالی رسید.

ت ت
کدخبر: 215406 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها