این زن همه 5 کودکش را جداگانه در وان حمام خفه کرد و کشت/ عکس

یک مادر روانی ابتدا دختر 6 ماهه‌اش و سپس تک تک بچه‌هایش را در وان خانه اش غرق کرد و سگش را هم زندانی کرد تا مانع اقدام او نشود.

این زن همه 5 کودکش را جداگانه در وان حمام خفه کرد و کشت/ عکس

به گزارش منیبان به نقل از رکنا، یک مادر روانی ابتدا دختر 6 ماهه‌اش و سپس تک تک بچه‌هایش را در وان خانه اش غرق کرد و سگش را هم زندانی کرد تا مانع اقدام او نشود.

قتل فرزندان توسط یک مادر رخ داد.

20240516_131629_2107909329

   استثنا در همه چیز وجود دارد و در این میان هم هستند مادرانی که عشق و علاقه محدودتری دارند که مادر امریکایی این ماجرا از همان علاقه محدود هم بی‌بهره بود.

اگر از مادران بپرسید که عزیزترین فرد زندگی شان کیست و حاضرند جانشان را فدای چه کسانی بکنند، بدون لحظه‌ای درنگ خواهند گفت: فرزندانمان.

ولی استثنا در همه چیز وجود دارد و در این میان هم هستند مادرانی که عشق و علاقه محدودتری دارند. البته مادر امریکایی این ماجرا از همان علاقه محدود هم بی‌بهره بود.

مساله عجیب‌تر آنکه این زن پس از اینکه پنج فرزندش را در وان حمام خانه خفه کرد به پلیس زنگ زد و منتظر رسیدن آن‌ها شد. او در اصل خیال می‌کرد فرزندانش را از چنگال شیطان نجات داده است.

اندریا تصور می‌کرد فرزندانش وقتی بزرگ شوند با گناه کردن به سمت آتش جهنم خواهند رفت و او با این کار آن‌ها را نجات داده است.

این ماجرا بسیار عجیب است و با فطرت انسانی کاملا در تضاد. در حقیقت این زن از مشکلات روانی رنج می برد که متاسفانه همه به آن بی‌توجه بودند.

خودکشی مادر قاتل روانی

مادر این کودکان در سنین نوجوانی بیماری عصبی داشت و چندین بار اقدام به خودکشی کرده بود. در جوانی نیز از افسردگی شدید و توهم رنج می‌برد.

اندریا یتیس زندگی معمولی و آرامی در خانواده داشته است. او درسال ۱۹۶۴ متولد شد و به نظر می‌رسید به جز جنبه روحی و روانی زندگی آرامی را از سر گذرانده است.

اندریا فارغ التحصیل رشته پرستاری بود و یکی از دانشجویان برتر دانشکده محسوب می شد.

او همچنین در دوران دبیرستان کاپیتان تیم شنای مدرسه بود، ولی از همان ابتدا از لحاظ روانی همیشه در غذا خوردن استرس داشت و فکر‌های خودکشی در سر می‌پروراند.

اندریا زمانی که پرستار بود با دوستش راسل آشنا شد. در آن زمان هر دو ۲۵ سال داشتند و رفته رفته رابطه‌ی آن‌ها به عشق و علاقه و زندگی مشترک و ازدواج کشیده شد.

از آنجایی که آن‌ها عاشق فرزند بودند تصمیم گرفتند پس از ازدواج به سرعت بچه دار شوند و در عرض هفت سال، صاحب چهار پسر و یک دختر شدند.

همسر زن قاتل مانع خودکشی شد

اما مشکلات روحی اندریا روز به روز بیشتر می‌شد، به ویژه پس از هر زایمان دچار افسردگی شدیدی می‌گشت و همین باعث شد که دکتر معالج برای او پس از تولد چهارمین فرزندش داروی ضدافسردگی تجویز کند، ولی او بر طبق نسخه پزشک پیش نرفت و یک روز دوز بالایی از دارو‌ها را مصرف کرد و تا 10 روز به کما برود. چند روز پس از به هوش آمدن بار دیگر تصمیم به خودکشی گرفت که این بار هم با دخالت شوهرش موفق نشد.

پزشک معالج اندریا گفته بود که این زن مریض خاصی هست که من تا به حال مانند آن را نداشته‌ام. برای همین دارو‌های قوی‌تری برایش تجویز کرد. او برای مدتی حالش بهتر شد. ورزش می‌کرد و به بچه‌هایش درس می داد.

عقاید دینی افراطی مادر قاتل

اندریا عقاید دینی افراطی‌گرایانه‌ای داشت و همین امر در جنایت وحشتناکش بی تاثیر نبود. او اعتقاد داشت که تنها با ریاضت می توان یک زندگی مذهبی داشت. برای همین به همراه همسرش در یک کامیون کمپینگ زندگی می‌کرد و در خانه به کودکانش درس می‌داد.

او همچنین عقیده داشت که یک زن رأس تمام گناهان است و برای همین زنان محکوم به جهنم هستند. او همیشه فرزندانش را درحالی که در آتش جهنم می‌سوزند تصور می‌کرد.

اندریا و همسرش مسیحی بودند و نام فرزندانشان را از شخصیت‌های انجیل انتخاب میکردند. (نوح، یوحنا، پولس، ولوقا، و ماری)

پزشکان معالج اندریا به او گفتند که با تشدید افسردگی‌اش فرزند کمتری بیاورد، ولی اعتنایی به سخن پزشکان نکرد و در سال ۲۰۰۰ دخترش را به دنیا آورد. برای همین خانواده تصمیم گرفتند که خانه خود را بزرگتر کنند و از کامیون به خانه‌ای کوچک در تگزاس نقل مکان کردند.

بعد از چند ماه، افسردگی اندریا بیشتر شد. حتی دیگر نمی توانست برای بچه‌ها غذا بپزد. او در این مدت چندین بار در بیمارستان بستری شد و سرانجام به طور ناگهانی تصمیم گرفت تا دارو‌های قوی افسردگی را کنار بگذارد و دقیقا سه هفته پس از این تصمیم دست به این جنایت هولناک زد.

۲۰ ژانویه ۲۰۰۱ راسل صبح زود به سرکار رفت و قرار بود مادر راسل یک ساعت بعد از او برای مراقبت از بچه‌ها به خانه آن‌ها برود.

خفه کردن 5 فرزند به دست مادر

اندریا در همین یک ساعت کودکان خود را کشت. او ابتدا دختر شش ماهه‌اش و سپس تک تک بچه‌ها را در وان خانه اش غرق کرد. پسر بزرگش، نوح سعی کرد فرار کند، ولی اندریا او را هم به کام مرگ فرستاد.

اندریا پس از این کار به پلیس زنگ زد و آن‌ها را مطلع ساخت و سپس با همسرش تماس گرفت تا به خانه بازگردد.

اعتراف مادری به قتل فرزندانش

اندریا اعتراف کرد که آن روز منتظر ماند تا همسرش خانه را ترک کند تا بعد از رفتن او فرزندانش را در وان حمام خفه کند. این زن حتی سگ خانه را حبس کرد تا جلویش را نگیرد.

اندریا گفت: فرزندانم وقتی بزرگ شوند، مرتکب گناهان بسیاری خواهند شد و به جهنم خواهند رفت؛ پس ترجیح دادم وقتی که بی گناه هستند آن‌ها را بکشم تا به بهشت بروند.

راسل حتی بعد از این جنایت از همسرش حمایت می‌کرد و مقصر اصلی را پزشکان معالج او می‌دانست که نتوانسته بودند او را درمان کنند.

حبس ابد برای مادر قاتل

او در سال ۲۰۰۲ محاکمه شد و وکیل او را مجنون اعلام کرد، ولی دادستان حالت جنون‌آمیز او را نپذیرفت و بعد از چهار ساعت او گناهکار شناخته و به حبس ابد محکوم شد.

همسرش در سال ٢٠٠٤ از او طلاق گرفت و دو سال بعد بار دیگر ازدواج کرد.

در سال ٢٠٠٥ دادگاه تجدید نظر بار دیگر برگزار شد و در این دادگاه اندریا به دلیل جنون، بی گناه شناخته شد. او از آن موقع تا به حال در تیمارستان تگزاس به سر می‌برد. بی‌گناهی مشروط او هرسال براساس گزارش شبکه cnn بررسی می‌شود.

ت ت
کدخبر: 215310 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها