آخرین اخبار از سیل ترسناک در مشهد| از مفقودین چه خبر؟

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به ۴۸۶ نفر از سیل‌زدگان در خراسان رضوی خبر داد.

آخرین اخبار از سیل ترسناک در مشهد| از مفقودین چه خبر؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، بابک محمودی گفت:‌ به دنبال ورود سامانه بارشی و وقوع سیل و آبگرفتگی در مناطق غرب و شمال استان خراسان رضوی نیروهای عملیاتی هلال احمر به حالت آماده‌باش درآمدند و از ۴۸ ساعت گذشته تاکنون به ۴۸۶نفر آسیب دیده در شهرستان‌های این استان امداد رسانی کردند.

وی با بیان اینکه در مجموع از ۹۴ باب منزل مسکونی عملیات تخلیه آب انجام شد، گفت: عملیات تخلیه آب از ۵۰ منزل در روستای بیاس‌آباد خواف، ۹ منزل در روستای بوژمهران نیشابور، در ۱۰ منزل روستای یکه‌باغ درگز، ۲۰منزل در روستاهای فرده و حسن‌آباد و پنج منزل در شهر بینالود انجام شده است. همچنین عملیات تخلیه آب زیر پل انقلاب مشهد با حضور ۷ تیم جمعیت هلال احمر و آتش‌نشانی در حال انجام است.

محمودی با بیان اینکه هشت نفر از متاثرین سیل نیز اسکان اضطراری داده شدند، گفت: نیروهای عملیاتی هلال احمر شش نفر را هم به مناطق امن منتقل کردند، همچنین ۲۰ دستگاه موتور پمپ و لجن کش بهمراه قایق جیمنی به کارگیری شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه امدادرسانی در برخی از مناطق سیل‌زده خراسان رضوی ادامه داد، گفت: جستجو برای یافتن مفقودین احتمالی نیز در حال انجام است.

به گفته محمودی تعداد ۳۷ تیم عملیاتی متشکل از ۱۱۹ امدادگر و نجاتگر با توان لجستیکی ۲۲ خودرو کمک‌دار، خودروی ارتباطات به جهت ارسال سریع اطلاعت مناطق سیل زده به سازمان امداد و نجات، بکارگیری شده است.

ت ت
کدخبر: 215278 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها