عملیات همزمان پلیس در چهار منطقه پیروزی، پیکان شهر، باغ آذری و خزانه + جزییات

معاون عملیات سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری هشت تن از اراذل و اوباش محله باغ آذری که با ایجاد رعب و وحشت در محله اقدام به درگیری با سلاح سرد کرده بودند، خبر داد.

عملیات همزمان پلیس در چهار منطقه پیروزی، پیکان شهر، باغ آذری و خزانه + جزییات

به گزارش منیبان، سرهنگ سعید راستی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در تاریخ چهارم اردیبهشت ماه امسال تعدادی از اراذل و اوباش سابقه دار محله باغ آذری، پس از مصرف مشروبات الکلی، به خیابان آمده و با سلاح سرد اقدام به برپایی نزاع دسته جمعی، ایراد ضرب و جرح و ایجاد رعب و وحشت کردند.

وی با بیان اینکه ویدیوهایی از این درگیری نیز در فضای مجازی منتشرشده بود، گفت: ماموران پلیس امنیت تهران بزرگ تحقیقات خود در این زمینه را آغاز کرده و متوجه شدند که این اشرار از پیش با یکدیگر اختلاف داشتند و در روز حادثه با همدیگر درگیر شده بودند که در جریان این درگیری چند تن از این افراد مصدوم و به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار گرفته  بودند. پس از ترخیص یکی از طرفین درگیری از بیمارستان، این فرد با همدستی برادرش به قصد انتقام به سراغ ضاربان رفته و همین موضوع باعث درگیری دوباره در محل شده بود.

معاون عملیات سازمان اطلاعات پلیس اطلاعات تهران بزرگ با بیان اینکه اشرار از سوی پلیس موررد شناسایی قرار گرفتند،  گفت: هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم در این خصوص دریافت شد. پس از آن ماموران پلیس اطلاعات و یگان ویژه نوپو اقدام به اجرای عملیات همزمان در چهار منطقه پیروزی ، پیکان شهر ، باغ آذری و خزانه کرده و هر هشت نفر را در روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

به گفته وی، ماموران در جریان بازرسی انجام شده از مخفیگاه متهمان مقادیر متنابهی از انواع موادمخدر همچون تریاک، حشیش، موادمخدر صنعتی و همچنین بیش از ۳۰ میلیون تومان وجه نقد حاصل از فروش موادمخدر را کشف و ضبط کردند.

راستی با اشاره به انجام بازجویی از اشرار دستگیر شده، افزود: هر هشت متهم در تحقیقات اولیه به مشارکت خود در نزاع و درگیری و قدرت نمایی با سلاح سرد اعتراف کرده و علت درگیری و نزاع را اختلاف میان خود و کری خوانی های مکرر برای یکدیگر اعلام کردند.

وی با بیان اینکه پرونده اولیه همراه با مستندات با موضوع اخلال در نظم و نزاع دسته جمعی و ایراد ضرب و جزح عمدی با استفاده از سلاح سرد برای این افراد تشکیل شده است، گفت: قرار قانونی از سوی مقام قضایی  دادسرای ناحیه ۳۳ تهران برای این افراد صادر شده است. همچنین تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد. 

ت ت
کدخبر: 215258 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها