پسر ۱۹ ساله ایتالیایی رسما با یک میلیاردر ۷۶ ساله ازدواج کرد!/ عکس

خبر ازدواج یک زن 76 ساله با یک پسر 19 ساله در فضای مجازی منتشر شده است که این خبر طوفانی را به پا کرده است. آنها می گویند عشق واقعی سن ندارد و این زوج که اهل ایتالیا هستند فاصله سنی بین آنها 56 سال است.

پسر ۱۹ ساله ایتالیایی رسما با یک میلیاردر ۷۶ ساله ازدواج کرد!/ عکس

به گزارش منیبان به نقل از دلگرم، اخیراً، جوزپه دآنا، ۱۹ ساله، پس از فاش شدن این که از زنی ۷۶ ساله خواستگاری کرده است، اینترنت را زیر و رو کرده است.در کلیپی که بیش از 16.1 میلیون بار در شبکه های اجتماعی دیده شده است، این مرد جوان در حال زانو زدن روی زانوی راست خود با بیش از 12 بادکنک بزرگ به شکل قلب دیده می شود.

مردم پس از پی بردن به سن آنها نامزد جوزپه را، چندین بار مادربزرگ او نیز خوانده اند.

با این حال، به نظر می رسد که او عمیقاً عاشق است، زیرا او پاسخ داد و گفت: عشق من زیبا است .

یک نفر اظهار نظر کرد: «فکر می‌کنم شما بچه‌ها وقتی گفتید دخترهای بزرگ‌تر را دوست دارید، خیلی جدی گرفتید»، در حالی که دیگری ناباور بود و به سادگی گفت: «به هیچ وجه.»

زوج

شخص دیگری کمی ریاضی انجام داد و نوشت: او به معنای واقعی کلمه به اندازه کافی بزرگ است که مادربزرگ او باشد.این اولین بار نیست که زن و شوهری با اختلاف سنی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند.

این دو مرتباً عکس هایی از زندگی عاشقانه خود را به اشتراک می گذارند.پسر می گوید که هیچ هدف خودخواهانه ای را دنبال نمی کند و این فقط عشق واقعی در نگاه اول است.

پسر ۱۹ ساله ایتالیایی رسما با یک میلیاردر ۷۶ ساله ازدواج کرد!

ت ت
کدخبر: 215235 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها