ازدواج همزمان این مرد با 9 زن: می خواهم از هر یک از همسرانم، یک فرزند داشته باشم+ عکس

آرتور و همسر اولش، لوانا کازاکی، پس از ملاقات با هشت زن دیگر، تصمیم گرفتند در یک کلیسای کاتولیک در سائوپائولو ازدواج خود رسمی کنند، اگرچه از نظر قانونی الزام آور نبود، زیرا تعدد زوجات در این کشور غیرقانونی است.

ازدواج همزمان این مرد با 9 زن: می خواهم از هر یک از همسرانم، یک فرزند داشته باشم+ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از اقتصاد نیوز، آرتور که آرزوی داشتن ۱۰ همسر و یک فرزند با هر یک از آن ها را دارد، گفت: زندگی ما واقعاً سرگرم کننده و لذت بخش است. پدر یک فرزند اعتراف می کند که زندگی او اکنون بهتر از همیشه است.

با این حال او می گوید وقتی به یکی از آن ها هدیه ای گرانقیمت و دیگری کوچکتر یا ارزانتر دادم، در میان آن ها حسادت ایجاد شد.

آرتور درباره جدا شدن یکی از همسرانش نیز گفت: او من را برای خودش می خواست. منطقی نبود، از جدایی خیلی ناراحت شدم و بیشتر از بهانه او تعجب کردم. همسران دیگرم فکر می کردند نگرش او اشتباه است و او ازدواج را برای ماجراجویی پذیرفت و نه برای احساسات واقعی. من همسرم را از دست داده ام، اما قرار نیست کسی را جایگزین کنم.

علیرغم اینکه آرتور فعلاً قصد دارد ازدواج با افراد جدیدی را متوقف کند، امیدوار است با دو زن دیگر ازدواج کند تا تعداد همسرانش به ۱۰ زن برسد.

25

وی افزود: من یک رویا دارم. آرزوی من همیشه داشتن ۱۰ همسر بوده است. من فقط یک دختر دارم، اما می خواهم با هر یک از همسرانم [یک فرزند]داشته باشم. عشقی که من نسبت به هر یک از آن ها احساس می کنم یکسان است. من فکر می کنم بی انصافی است که فقط از یک یا دو نفر از آن ها بچه داشته باشم.

ت ت
کدخبر: 215231 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر می شود؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها