باران شدید آتش‌نشانی مشهد را به حالت آماده باش درآورد!

مدیر عامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: این آتش‌نشانی در پی بارشهای سیل‌آسا و رگباری امروز مشهد، به حالت آماده‌باش درآمد و آتش‌نشانان اکنون در حال انجام عملیات مربوطه هستند.

باران شدید آتش‌نشانی مشهد را به حالت آماده باش درآورد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از ایرنا، مدیر عامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: این آتش‌نشانی در پی بارشهای سیل‌آسا و رگباری امروز مشهد، به حالت آماده‌باش درآمد و آتش‌نشانان اکنون در حال انجام عملیات مربوطه هستند.

حمیدرضا کافی نیا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با شروع بارندگی از ساعتی قبل، تماس شهروندان با سامانه برای عملیات مرتبط با باران آغاز شد.

وی اضافه کرد: قطعی برق و محبوسی شهروندان در آسانسور بیشترین فراوانی حوادث امروز را تاکنون به خود اختصاص داده است.

کافی نیا ادامه داد: سقوط درخت و آب افتادگی منازل و معابر نیز از دیگر مواردی است که تا کنون به سازمان اعلام شده و آتش نشانان در حال عملیات هستند، اما آمار حوادث مرتبط با باران هنوز جمع بندی نشده است.

هزار و ۶۰۰ آتش نشان در کلانشهر مشهد خدمت‌رسانی می کنند.

طبق مشاهدات عینی خبرنگار ایرنا، در پی بارش رگباری عصر امروز در مشهد، فشار سیلاب چندین خودروی پارک شده بدون سرنشین در خیابان شهید «منتظری» این شهر را به سمت میدان جمهوری اسلامی برد.

هواشناسی خراسان رضوی روز گذشته هشدار نارنجی برای بارش‌های رگباری در خراسان رضوی صادر کرد.

ت ت
کدخبر: 215179 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها
   • امروز قیمت طلا افزایش داشته است و ارزش هر اونس به ۲,۳۵۸ (دو هزار و سیصد و پنجاه و هشت ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ،…