قاتل فراری در خرم آباد به دام افتاد!

در پی اعلام وقوع یک فقره قتل در شهر خرم آباد، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاه اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

قاتل فراری در خرم آباد به دام افتاد!

به گزارش منیبان به نقل از فراروف سرهنگ "عبدالرضا رخشان " اظهار داشت: در پی اعلام وقوع یک فقره قتل در شهر خرم آباد، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاه اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی لرستان از دستگیری قاتل و کشف قتل در شهرستان خرم آباد خبر داد. وی افزود: ماموران بلافاصله به محل اعزام که در تحقیقات صورت گرفته متوجه شدند، فردی جوان بر اثر اصابت سلاح سرد به نواحی مختلف بدن به قتل رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: ماموران پلیس آگاهی استان پس از شناسایی قاتل متوجه شدند که وی پس از انجام قتل از محل متواری شده است، ماموران با تلاش شبانه روزی قاتل را شناسایی، با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش به همراه یک قبضه سلاح کمری دستگیر کردند.

سرهنگ رخشان بیان داشت: قاتل در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلافات قبلی اعلام کرد.

رئیس پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: پلیس در راستای احقاق حق مردم و به ویژه جرائم خشن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

ت ت
کدخبر: 215052 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها