این مادر جوان عاشق فرزندانش بود اما آنها را به طرز فجیعی کشت/ عکس

یک مادر شیطان صفت بعد از آنکه آخرین شکلات مورد علاقه کودکانش را از یک فروشگاه بین راهی خریداری کرد، به طرز وحشیانه‌ای آن‌ها را به قتل رساند.

این مادر جوان عاشق فرزندانش بود اما آنها را به طرز فجیعی کشت/ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از فرادید، النا کریموا یک زن مطلقه اهل روسیه علاوه بر شکلات از پمپ بنزین محل فروشگاه مقداری سوخت سبک خریداری کرد و بعد از آن که دو کودک خردسالش، خدیجه، ۴ ساله و سلیمان، ۲ ساله، را در پشت صندلی عقب خودرو اجاره‌ای اش خفه کرد، اجساد آن‌ها را آتش زد تا ردی از خود به جای نگذارد.

این زن که حرفه‌اش فروش لوازم آرایشی و بهداشتی از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام بود و ۲۷ هزار دنبال کننده داشت، ۹ ماه قبل به اتهام قتل دو فرزندش بازداشت شد و به زودی باید در دادگاه حضور یابد. او اعتراف‌های اولیه خود مبنی بر به قتل رساندن فرزندانش را رد کرده، اما ویدوئوی شوک آوری که توسط دوربین‌های مداربسته فروشگاه در روز قتل ضبط شده بود، امروز منتشر شد که نشان می‌دهد او متهم اصلی پرونده است.

34ق3ث

file

در این ویدیو رفتار مادر بسیار طبیعی است. او ابتدا پول بنزین را پرداخت می‌کند و بعد دو بسته شکلات مارک اسنیکر و مقداری سوخت سبک که برای باربیکیو استفاده می‌شود، خریداری می‌کند. بعد به سمت ماشین‌اش می‌رود تا باک ماشین را پر و سایر اقلام خریداری شده را داخل ماشین بگذارد.

بر طبق گزارش ها، یک یا دو ساعت بعد در جایی ماشین را پارک و به طرزی وحشیانه دو کودک را خفه می‌کند.

سپس اجساد را به جنگل منتقل می‌کند و روی آن‌ها بنزین می‌ریزد تا رد قتل را از بین ببرد.

اما به گزارش بازجویان، این زن که اهل نیژنی نوگارد روسیه است، از ترس اینکه مبادا محلی‌ها متوجه دود شوند روی آتش آب می‌ریزد و باقی مانده‌های جسد را دوباره به داخل ماشین می‌برد. او سپس به خانه می‌رود، در حالیکه اجساد کل شب داخل ماشین‌اش می‌مانند.

روز بعد، یعنی ۲۶ ام اوریل، او اجساد سوخته را در یک انبار متروک در نزدیکی شهر می‌گذارد و این بار ساختمان انبار را به آتش می‌کشد.

اما آتش نشانان که با گزارش‌ها به محل آتش سوزی می‌آیند، بعد از اطفای حریق به سرعت متوجه باقی مانده‌های یک جسد می‌شوند.

یکی از ساکانان محلی می‌گوید: «آتش نشانان ابتدا گمان کردند که این جسد متعلق به یک سگ است. اما وقتی نزدیکتر شدند، متوجه شدند که بقایای جسد دو کودک خردسال است. اجساد در وضعیتی غیر طبیعی قرار داشتند و به قدری آسیب دیده بودند که فقط یک پای سالم از آن‌ها باقی مانده و تشخیص جنسیت امکان نداشت.»

مردم محلی که ماشین مادر شیطان صفت را شناسایی کرده بودند، به پلیس گزارش می‌دهند و پلیس بعد از بازجویی‌های متعدد از کریموا اعتراف می‌گیرد.

کریموا در اعتراف اولیه، علت به قتل رساندن کودکانش را عدم توانایی مالی برای حمایت از آن‌ها عنوان کرده و گفته است «من خیلی متاسفم و نمی‌دانم چطور می‌توانم چنین کاری را جبران کنم. بزرگ کردن بچه‌ها بعد از جدا شدن از شوهرم کار سختی بود.».

اما شواهد نشان می‌دهد، علی رغم اینکه وی مشکلات مالی را علت اصلی به قتل رساندن فرزندانش عنوان کرده، اجاره ماهیانه‌ی ماشین اش ۴۷۰ پوند بوده و به دفعات سفر خارجی رفته است.

اعضای خانواده و دوستانش که از شنیدن این خبر شوک زده هستند می‌گویند «این کار به شخصیت او نمی‌آید و برایشان سخت است که باور کنند این حد از وحشیگری از وی بر می‌آید.»

کریموا همچنین متهم است که جواهرات یکی از دوستانش به ارزش ۱۶۰۰ پوند را دزدیده است.

آزمایش‌های روان کاوی نشان می‌دهند که او از سلامت عقلی و روانی برخودار است.

مادر کریموا، ناتالیا تستوکوا، با حمایت از دختر خود گفته «چنین کاری از دخترش بر نمی‌آید. او عاشق فرزندانش است و نمی‌توانسته چنین کاری کرده باشد.»

با اینکه کریموا اعتراف‌های اولیه خود مبنی بر به قتل رساندن فرزندانش را پس گرفته، اما فیلم دوربین‌های مداربسته که روز قتل ثبت شده، شاهد محکمی است که نشان می‌دهد او ابتدا برای فرزندانش شکلات خریده و بعد با خرید سوخت سبک به سمت جنگل رانندگی کرده است.

دو هفته قبل از قتل، کریموا که اکنون متهم به قتل فرزندانش است روی کارت تبریک تولد دخترش این عبارت را نوشته بود: «تو جان منی، عزیزترین چیزی که دارم، دختری که همیشه آرزویش را داشتم ... کسی که می‌خواهم برایش زندگی کنم. تو خود منی.»

ت ت
کدخبر: 215039 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر می شود؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها