جزئیات جدید از آتش سوزی مدیران خودرو/ ۶ نفر تحت تعقیب

رئیس حوزه قضائی بروات از تحت تعقیب قرار گرفتن ۶ نفر در ارتباط با آتش سوزی کارخانه مدیران خودرو خبر داد و گفت: با مدیرانی که مرتکب ترک فعل شده باشند برخورد قضایی خواهد شد.

جزئیات جدید از آتش سوزی مدیران خودرو/ ۶ نفر تحت تعقیب
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از تسنیم، معین افشاری رئیس حوزه قضائی بخش بروات، اظهار داشت: پس از کسب گزارشی مبنی بر آتش سوزی در قسمتی از کارخانه مدیران خودرو در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، بلافاصله قاضی عظیمی، رئیس شعبه دوم دادگاه عمومی بروات و معاون اینجانب در محل حادثه حاضر و تحقیقات اولیه آغاز شد.

 وی با اشاره به اینکه این آتش‌سوزی هیچ‌گونه آسیب انسانی در پی نداشته و صرفاً خسارت وارده مالی بوده است، افزود: در ارتباط با این موضوع پرونده قضایی تشکیل شده است و ۶ متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

رئیس حوزه قضائی بخش بروات با بیان اینکه علت وقوع حریق در دست تحقیق و نیازمند کار کارشناسی و بررسی بیشتر است، گفت: با ورود دستگاه قضایی و همت مسئولان ارگ و کارخانه مدیران خودرو و اقدام به موقع و همه‌جانبه از سوی مامورین آتش نشانی از شهر‌های مجاور آتش سریعاً مهار و از سرایت آن به سایر قسمت‌ها جلوگیری شده است.

وی خطاب به مدیران کارخانه‌ها و تولیدی‌ها گفت: بایستی مسئولان کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی نکات ایمنی و تامین امنیت کامل محیط کار را مورد توجه قرار دهند تا از بروز حوادث ناگوار مشابه پیشگیری شود.

رئیس حوزه قضائی بخش بروات هشدار داد: در صورت محرز شدن قصور و کوتاهی در وقوع این حادثه، با مدیران و کارکنانی که مرتکب ترک فعل شده باشند برخورد قضایی خواهد شد.

ت ت
کدخبر: 214360 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها