این زن تهرانی همزمان 2 شوهر و 2 خانه داشت!

زن شیاد که با ترفندی عجیب بدون اینکه شوهر اولش بداند از او جداشده و با مرد دیگری ازدواج کرده بود این درحالی بود که با شوهر اولش هم زندگی می‌کرد سرانجام راز سیاهش لو رفت.

این زن تهرانی همزمان 2 شوهر و 2 خانه داشت!

ساعد نیوز: زن شیاد که با ترفندی عجیب بدون اینکه شوهر اولش بداند از او جداشده و با مرد دیگری ازدواج کرده بود این درحالی بود که با شوهر اولش هم زندگی می‌کرد سرانجام راز سیاهش لو رفت.

[yektanet.com]

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز به نقل از رکنا، ماجرا زمانی فاش شد که شوهر دوم زن که درجریان شغل زنش کنجکاو شده بود سهیلا را تعقیب کرد وقتی مقابل در یک خانه رسید دید که همسرش با کلید در خانه را باز کرد و وارد خانه شد فرهاد شروع به پرسو جو از همسایه ها کرد آنها که از ماجرا خبر نداشتند به فرهاد گفتند که سهیلا با شوهرش از مدتها قبل دراین خانه زندگی می کند .

فرهاد که با شنیدن این حرفها به شدت شوکه شده بود در خانه را به وسیله یک بند محکمی که درخودروش داشت بست و خیلی زود موضوع را به پلیس گزارش کرد گشت کلانتری پلیس رباط کریم وقتی به محل رسید و وارد خانه شد مردی که در خانه بود مدعی شد که سهیلا همسرش است و تمام اسناد عقد و ازدواج اش را به پلیس نشان داد. فرهاد نیز خیلی سریع عقد نامه خود را به پلیس نشان داد. در حالیکه افسران پلیس هم از دیدن این ماجرا شوکه شده بودند تحقیقات خود را از سهیلا شروع کردند.

سهیلا زن 42ساله در بازجویی ها اعتراف کرد سیم کارت شوهرش دراختیار او بود و درخواست طلاق غیابی کرد و با همدستی چند نفر دیگر وشهادت آنها توانست طلاق غیابی بگیرد وبعد بدون اینکه شوهر اولش بداند با فرد دیگر آشنا شد و با او ازدواج کرد او شرط ازدواج را سرکار رفتنش عنوان کرده بود .در واقع چند روز که او به دروغ گفته بود سرکار می‌رود کار پرستاری را انجام می‌دهد به خانه همسر اولش می رفته است. او انگیزه اش را عدم تامین نیازهای مالی اش می دانست او مدعی بود همسر اولش هیچ احساس مسئولیتی به او نداشته است. به دنبال فاش شدن این ماجرا هر 2 شوهر این زن از وی شکایت کردند .

ت ت
کدخبر: 214078 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها