پیش‌بینی هواشناسی از هوای تهران در چند روز آینده

ورامین با بیشینه دمای ۲۸ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

پیش‌بینی هواشناسی از هوای تهران در چند روز آینده
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از فرارو، اداره کل هواشناسی استان تهران از آسمان صاف همراه با وزش باد شدید به‌ویژه در نواحی جنوبی استان خبر داد.

 بر پایه بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و واکاوی الگو‌های همدیدی، آسمان امروز استان تهران (۲۰ اردیبهشت) صاف تا قسمتی ابری، همراه با وزش باد و در ساعات بعد از ظهر تا اوایل شب، گاهی با وزش باد شدید و خیزش موقتی گرد و خاک (به ویژه در نواحی جنوبی) و رگبار باران و رعد و برق در نواحی شمالی (به ویژه در ارتفاعات) پیش‌بینی می‌شود. همچنین رخداد تگرگ در پاره‌ای نقاط دور از انتظار نیست.

روز‌های شنبه و یکشنبه (۲۲ و ۲۳ اردیبهشت) آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی با افزایش باد پیش‌بینی می‌شود. همچنین از عصر یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی دیگر به تدریج افزایش ابر و تا روز دوشنبه (۲۴ اردیبهشت) در بعضی ساعات با رگبار باران و وزش باد شدید مورد انتظار است.

تا روز یکشنبه روند افزایش دما و در روز دوشنبه نیز کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا (۲۱ اردیبهشت‌ماه) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و طی روز شنبه (۲۲ اردیبهشت‌ماه) صاف و غبار صبحگاهی با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۲۸ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

ت ت
کدخبر: 214067 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها