آژیر قرمز در تهران به صدا درآمد/ فورا بخوانید!

فردا (جمعه) در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل شمالی و همچنین در خراسان رضوی ابرناکی، رگبار پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

آژیر قرمز در تهران به صدا درآمد/ فورا بخوانید!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از فرارو، فردا (جمعه) در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل شمالی و همچنین در خراسان رضوی ابرناکی، رگبار پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
سازمان هواشناسی از کاهش دما، رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور خبر داد.

 سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد امروز (پنجشنبه) در مناطقی از دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های البرز، تهران و سمنان، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور ابرناکی، رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید و کاهش نسبی دما و در شمال غرب نیز رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود. بارندگی در خراسان رضوی و نیمه غربی مازندران شدت خواهد داشت.

جمعه در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل شمالی و همچنین در خراسان رضوی ابرناکی، رگبار پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. نواحی شرق و جنوب شرق نیز وزش باد شدید، گاهی همراه با خیزش گرد و خاک همراه با کاهش نسبی دما رخ می‌دهد.

شنبه در آذربایجان غربی و غرب کردستان و کرمانشاه افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می‌دهد و در سایر مناطق جوی آرام مستقر می‌شود.

یکشنبه ـ با ورود سامانه بارشی به غرب کشور ـ به تدریج در شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در قزوین، البرز و تهران و همچنین در شمال خوزستان و غرب سواحل دریای خزر ابرناکی و در برخی نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

دوشنبه بارندگی در این نواحی تقویت خواهد شد و علاوه بر این مناطق در چهارمحال و بختیاری و غرب اصفهان نیز بارش رخ می‌دهد.

تا یکشنبه در نیمه غربی و از شنبه تا دوشنبه هفته آینده در نیمه شرقی کشور افزایش نسبی دما رخ خواهد داد.

خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان تا روز جمعه مواج است.

ت ت
کدخبر: 214002 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها