این پسر بچه 6 ساله بندرعباسی از دست گروگان گیران نجات یافت/ عکس

فرمانده انتظامی استان هرمزگان: در بررسی‌های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره‌ای پسربچه‌ای ۶ ساله به نام “محمد صدیق” را از مقابل منزل پدرش ربوده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.

این پسر بچه 6 ساله بندرعباسی از دست گروگان گیران نجات یافت/ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از فرارو، فرمانده انتظامی استان هرمزگان: در بررسی‌های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره‌ای پسربچه‌ای ۶ ساله به نام “محمد صدیق” را از مقابل منزل پدرش ربوده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از آزادی پسربچه ۶ ساله از چنگال آدم ربایان و بازگشت این کودک به آغوش گرم خانواده‌اش خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان امروز ۱۸ اردیبهشت در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت ۱۹:۵۰ عصر روز سیزدهم اردیبهشت ماه امسال خبر آدم‌ربایی پسر بچه‌ای ۶ ساله از جلوی منزل پدرش در یکی از محلات شهر بندرعباس دریافت شد.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، بلافاصله مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان عنوان کرد: در بررسی‌های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره‌ای پسربچه‌ای ۶ ساله به نام “محمد صدیق” را از مقابل منزل پدرش ربوده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.

وی اظهار کرد: در ادامه کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با بررسی دقیق اظهارات خانواده فرد ربوده شده و سرنخ‌های به دست آمده پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، تحقیقات گسترده‌ای را آغاز و هویت متهمان را در یکی از استان‌های همجوار شناسایی کردند.

2027264_418

جاویدان خاطر نشان کرد: ماموران با تشکیل تیمی ضمن هماهنگی با مقام قضایی به استان زاهدان اعزام و سرانجام در یک عملیات ضربتی موفق شدند کودک ربوده شده را صحیح و سالم از چنگال آدم ربایان آزاد و در اقدامی غافلگیرانه دو گروگانگیر را که متواری شده و در شهرستان رودان مخفی شده بودند دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: متهمان در همان بازجویی‌های اولیه لب به اعتراف گشودند و انگیزه آدم ربایی را اختلافات مالی و مواد مخدر عنوان کردند.

جاویدان با اشاره به اینکه کودک ربوده شده تحویل پدر وی شده تاکید کرد: پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند با قاطعیت برخورد کرده و به آن‌ها اجازه جولان نخواهد داد.

ت ت
کدخبر: 213801 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها