این مرد ضایعات جمع کن کیسه طلاها را در سطل زباله پیدا کرد و به صاحبش رساند!

مرد ضایعات جمع کن در سطل زباله طلا پیدا کرد و به صاحبش بازگرداند / زن جوان طلاها را در کارتن بیسکوئیت جاساز کرده بود

این مرد ضایعات جمع کن کیسه طلاها را در سطل زباله پیدا کرد و به صاحبش رساند!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از فرارو، حدود سه هفته قبل یک خانم همدانی برای امنیت بیشتر، طلاهای خود را در داخل فویل آلومینیومی پیچیده و در کارتن بیسکوئیت می گذارد که بر حسب اشتباه در موقع نظافت منزل، این کارتن قاطی زباله ها می شود.

   مرد ضایعات جمع کن در سطل زباله طلا پیدا کرد و به صاحبش بازگرداند / زن جوان طلاها را در کارتن بیسکوئیت جاساز کرده بود

 این خانم بعد از گذشت حدود ٨ روز، متوجه نبود طلاها می شود که پس از مراجعه به پلیس و سازمان بازیافت شهرداری متوجه می شود که کار از کار گذشته و دیگر به طلاهایش نمی رسد، اما به لطف خدا و نیت پاک ضایعات جمع کن همدانی باردیگر به طلاهایش می رسد.

علی اکبر پاینده شایسته ضایعات جمع کن همدانی در گفتگوی اختصاصی با #هگمتانه_آنلاین گفت: حدود سه هفته قبل حین جستجوی ضایعات متوجه کارتن کوچکی در باکس زباله شدم که حاوی حدود ۴۰۰ گرم طلا و سکه بود.

ساعتی بعد به همراه همسرم به کوی سعیدیه (محل پیدا شدن طلاها) مراجعه کردم تا بلکه صاحب اصلی طلاها را پیدا کنم اما موفق نشدم و اعلامیه ای بر روی باکس زباله به همراه شماره همراه خودم نصب کردم به امید اینکه شهروند مال باخته را پیدا کنم.

سه هفته پیگیر این موضوع بودم تا شخصا صاحب طلاها را پیدا کنم که بر حسب اتفاق، خانم صاحب طلاها در همان محله و در حین جستجوی ضایعات به من مراجعه کرد و با دادن نشانی کامل، متوجه شدم طلاها برای ایشان است و این خانم به همراه همسرشان به منزلمان مراجعه کرد و طلاهای گم شده را تحویل شان دادم.

در ادامه همسر این خانم به #هگمتانه_آنلاین گفت: به پاس این امانت داری، اصرار به دادن مژدگانی به آقای علی اکبر پاینده شایسته کردم که با انکار وی مواجه شدم، اما بعدا متوجه شدم که این خانواده شریف مدت‌هاست آرزوی زیارت حرم امام رضا(ع) را دارند که با اصرار من، هزینه این سفر زیارتی را قبول کردند تا به نحوی از این اقدام شایسته در نگهداری امانت تشکر کرده باشم.

ت ت
کدخبر: 213712 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر می شود؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها