وقوع یک قتل وحشتناک در خانه مجردی

صبح روز گذشته جوان ۲۲ ساله‌ای در منطقه خواجه ربیع مشهد در حالی از یک منزل مسکونی بیرون آمد که سر و وضعی خون‌آلود داشت.

وقوع یک قتل وحشتناک در خانه مجردی
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از فرارو،او در این هنگام به طرف چند نوجوان رفت که مشغول شست و شوی مینی بوس با شیلنگ آب بودند و از آن‌ها خواست اجازه بدهند تا دستان خون آلودش را بشوید.

در حالی که رهگذران و راننده مینی بوس حیرت زده به لکه‌های خون دستان وی می‌نگریستند، زن دیگری نیز که صاحب منزل مسکونی دوطبقه بود با صحنه وحشتناکی روبه رو شد و مرد غریبه‌ای را دید که آغشته به خون کنار چارچوب در منزل طبقه اول افتاده است. طولی نکشید که این صحنه‌های عجیب به پلیس ۱۱۰ و امدادگران گزارش شد.

لحظاتی بعد نیرو‌های انتظامی عازم خیابان شهید یوسف زاده ۲۴ شدند و جوان ۲۲ ساله را که با دستانی خون آلود در اطراف محل وقوع جنایت دیده شده بود بازداشت کردند.

در تحقیقات پلیس مشخص شد که مردی حدود ۳۷ ساله که به «وحید» شهرت دارد هدف ضربات چاقو قرارگرفته وبه قتل رسیده است و متهم ۲۲ ساله در وقوع این جنایت هولناک نقش دارد. به همین دلیل وی با دستور مقام قضایی به محل وقوع قتل هدایت شد تا جزئیات و چگونگی این ماجرای تکان دهنده را بازگو کند.

او گفت:این طبقه از منزل مسکونی را دایی ام بعد از طلاق همسرش و به طور مجردی اجاره کرده است و زن میان سال دیگری هم در آن جا حضور داشت. من هم درحالی به خانه دایی ام آمدم که وحید (مقتول) را نمی‌شناختم و او با دایی ام معاشرت می‌کرد. امروز صبح «وحید» درحال مصرف تعدادی قرص بود که الکی به من گیر داد و درگیری بین ما شروع شد.

با توجه به تناقض گویی‌های متهم، وی با دستور قاضی دراختیار کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد قرارگرفت تا انگیزه متهم از وقوع این جنایت مورد واکاوی‌های دقیق قرارگیرد چراکه متهم انگیزه خود از ارتکاب جنایت را به مسائل غیر اخلاقی در پاتوق اجاره‌ای ربط می‌داد. این درحالی بود که در بازرسی از محل، چندین قبضه چاقو و آلات و ادوات استعمال مواد مخدر نیز کشف شد.

ت ت
کدخبر: 213610 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها