5 تن آشغال از این خانه در بجنورد کشف شد!

شهردار بجنورد از کشف حدود پنج تن زباله از یکی منزل مسکونی منطقه نیروگاه خبر داد.

5 تن آشغال از این خانه در بجنورد کشف شد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از فرارو،سید محمدعلی کشمیری اظهار کرد: پس از اطلاع مردم به شهرداری مبنی بر جمع آوری زباله و ضایعات در یکی از منازل مسکونی و بازدید تیم خدمات شهری، رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 وی ادامه داد: اقدامات لازم برای هماهنگی‌های قضایی نیز انجام و دستور دادستانی برای تخلیه زباله‌های این منزل مسکونی که بهداشت محیط و افراد آن منطقه را به خطر انداخته بود، گرفته شد.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری خود را موظف به حفظ انضباط شهری و رفع آلودگی‌های برای حفظ سلامت شهروندان می‌داند، تاکید کرد: امروز تیم‌های خدمات شهری شهرداری بجنورد به این منزل مراجعه کرده و حدود پنج تن زباله که در آن جا جمع شده بود را تخلیه کردند.

کشمیری گفت: از آنجایی که مالک این زمین در آن زندگی می‌کرد، از وی تعهد گرفته شد که دیگر چنین اقدامی در این محل انجام نشود تا سلامت مردم به خطر نیفتد.

شهردار بجنورد اظهار کرد: مدتی قبل، ملکی دیگر در مرکز شهر با اطلاع مردمی شناسایی شد که مالک در آن به جمع آوری زباله اقدام می‌کرد. با دستور دادستانی زباله‌های آن تخلیه و ملک نیز پس از توافق با مالک، تخریب شد.

وی تاکید کرد: از مردم درخواست داریم تا هرگونه موارد مشابه را از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری اطلاع دهند تا به آن‌ها رسیدگی شود.

ت ت
کدخبر: 213591 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها