از کشتن زنم پشیمان نیستم چون با چشمان خودم دیدم که او و پسر جوان...!

مردی که به خاطر خیانت همسرش، او و مهندسی جوان را با ضربات چاقو زده و باعث مرگ مرد جوان شده است در دادگاه ابراز پشیمانی نکرد.

از کشتن زنم پشیمان نیستم چون با چشمان خودم دیدم که او و پسر جوان...!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از خبر فوری، متهم در جلسه رسیدگی به اتهامش گفت از زنده بودن همسرش ناراحت است و زن خائن را مستحق مرگ می‌داند.

بر اساس محتویات پرونده، قتل مهندس جوان سه سال قبل اتفاق افتاد. مردی به نام سهراب با پلیس تماس گرفت و گفت همسرش و مردی غریبه را با چاقو زده است. با حضور مأموران در محل هر دو مجروح به بیمارستان منتقل شدند اما مهندس جوان به نام رایان جانش را از دست داد و مهناز، زن جوان، جان به در برد.

سهراب مسئولیت همه اتفاقاتی را که افتاده بود، گردن گرفت و گفت: چند سال قبل همسرم به من خیانت کرد و در دادگاه نیز محکوم شد؛ اما چون دو دختر دوقلو داشتم، او را بخشیدم. در دوران کرونا همسرم دورکار شد و مدتی در خانه کار می‌کرد؛ اما یک‌باره گفت باید سرکار برگردد.

حرف‌های او خیلی مشکوک بود. من همسرم را تحت نظر گرفتم و گوشی موبایلش را بررسی کردم. متوجه شدم با فردی بارها تماس تصویری داشته است. شماره به نام یک زن ثبت شده بود و همسرم گفت این زن دوست جدیدش است.

متهم ادامه داد: من حرف مهناز را باور کردم؛ اما رفتارهای مشکوک او ادامه داشت. تا اینکه یک روز با همسرم تماس گرفتم و  پرسیدم کجاست که گفت سر کار است. وقتی شب به خانه آمدم، دخترم گفت مادرش خانه بود و سر کار نرفت. فهمیدم زنم باز دروغ می‌گوید. روز حادثه دوباره با او تماس گرفتم. همسرم گفت سر کار است. من سرزده به خانه آمدم و دیدم همسرم در حالت بدی در خانه است.

همه جای خانه را گشتم. همسرم گفت چون در خانه تنها بوده لباس نپوشیده ولی حرفش را باور نکردم. سمت دستشویی رفتم و دیدم در قفل است در را شکستم و وارد شدم و مرد جوان را دیدم که در دستشویی بود. همان‌جا با چاقو مهناز و آن مرد را زدم.

متهم گفت: قبل از اینکه وارد خانه شوم با باجناقم تماس گرفتم و به او گفتم بیا و شاهد باش که این زن با من چه کرده است. من باجناقم را بیرون از خانه نگه داشتم و اجازه ندادم وارد شود تا زمانی که هر دوی آنها را با چاقو زدم.

مأموران در ادامه تحقیقات خودشان متوجه شدند روز حادثه رایان بیش از 70 بار با مهناز تماس گرفته است. بنابراین رابطه او و مهناز برای دادسرا محرز شد.

پلیس همسر رایان را هم پیدا کرد. این زن تأیید کرد شوهرش با مهناز رابطه داشت. او گفت: زندگی من سیاه شده بود. بارها به مهناز گفتم پایت را از زندگی من بیرون بکش؛ اما همچنان شوهرم به رابطه با او ادامه می‌داد. آخر هم در خانه همان زن کشته شد.

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. در جلسه رسیدگی مادر مقتول درخواست قصاص کرد.

ت ت
کدخبر: 213558 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر می شود؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها