اعترافات وحشتناک مادر دایانا: دخترم را به باغ متروکه بردم و او را کشتم و.../ عکس

اصفهان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری مادری که فرزند ۱۱ ساله خود را به قتل رسانده بود خبر داد.

اعترافات وحشتناک مادر دایانا: دخترم را به باغ متروکه بردم و او را کشتم و.../ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از ایسنا، اصفهان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری مادری که فرزند ۱۱ ساله خود را به قتل رسانده بود خبر داد.

سرهنگ«حسین تُرکیان» در گفت و گویی در خصوص پرونده مفقود شدن دایانا آزادمنش دختر بچه ۱۱ ساله اصفهانی، اظهار کرد: در پی وصول شکایت مادری مبنی بر فقدان دختر ۱۱ ساله، موضوع در دستور کار کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی استان قرار گرفت.

63009903

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: با توجه به حساسیت موضوع، بررسی‌های تخصصی کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی استان اصفهان آغاز که در نتیجه اقدامات صورت گرفته مشخص شد مادر طفل گمشده، با اظهارات ضد و نقیض خود قصد گمراه کردن پلیس را دارد، لذا دستگیر و طی بازجویی‌های فنی و تخصصی و در مواجهه با مدارک و ادله کاراگاهان جنایی، پرده از راز قتل دختر ۱۱ ساله خود برداشت و گفته است که در روز حادثه دخترم را به یک باغ متروکه خارج از شهر بردم و اقدام به وارد کردن چندین ضربه چاقو به وی کرده، سپس جنازه او را آتش زده و از محل متواری شدم و با مراجعه به پلیس، مفقودی او را اعلام کردم.

سرهنگ ترکیان خاطر نشان کرد: با اعتراف مادر به قتل دختر ۱۱ ساله خود، کارآگاهان به صحنه جرم اعزام و جسد سوخته شده طفل، کشف شد.

وی در پایان افزود: قاتل به همراه پرونده متشکله، برای انجام اقدامات قانونی و بررسی علل و انگیزه جرم، در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

ت ت
کدخبر: 213380 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها