فوری / اطلاعیه تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه ۲۴ بهمن

مدارس چابهار، کنارک، زرآباد، دشتیاری و پلا امروز تعطیل شد ولی هنوز برای فردا تصمیمی اعلم نشده است.

فوری / اطلاعیه تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه ۲۴ بهمن
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از اقتصاد آنلاین، در پی صدور هشدارهای سطح نارنجی هواشناسی مبنی بارش باران مدارس چابهار، کنارک، زرآباد، دشتیاری و پلا امروز تعطیل شد. اما فردا مدارس کدام استان ها تعطیل است؟

استانداری تهران و سایر استان‌ها درباره تعطیلی مدارس در ۲۴ بهمن ماه هنوز اطلاعیه ای صادر نکرده است. (در صورت اعلام تعطیلی مدارس تهران و سایر استان ها این گزارش به روز می شود.)

پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد با فعالیت سامانه بارشی در جنوب کشور امروز در استان‌های بوشهر، هرمزگان، فارس، خوزستان، برخی مناطق کهگیلویه و بویراحمد و فردا دوشنبه در هرمزگان، جنوب فارس،‌کرمان و سیستان و بلوچستان رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی،‌ گردوخاک و در برخی مناطق تگرگ پیش‌بینی شده است.

وضعیت مذکور طی امروز و فردا در جزایر خلیج‌فارس، تنگه هرمز و دریای عمان نیز پیش‌بینی می‌شود. در سایر مناطق کشور تا روز چهارشنبه جو آرامی پیش‌بینی می‌شود.

از اواخر وقت چهارشنبه و روز پنجشنبه سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب وارد کشور شده و در مناطقی شمال غرب، غرب، جنوب غرب،‌ استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و البرز مرکزی بارندگی‌ها آغاز می‌شود.

ت ت
کدخبر: 200956 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها