این زن سنگدل نوزادش را در ماکروفر کشت+ عکس

یک زن به طرز فجیعی نوزادش را در ماکروفر جزغاله کرد.

این زن سنگدل نوزادش را در ماکروفر کشت+ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، آگوست 2005 چاینا آرنولد اهل دیتون اوهایو نوزاد دختر زیبایی به دنیا آورد. زن جوان نام دختر خود را پاریس گذاشت. او از تولد فرزندش چندان خوشحال به نظر نمی‌رسید. او یک مادر سابقه‌دار بود که سال 2000 به جرم آدم‌ربایی و جعل اسناد محکوم شده بود و پاریس کوچک در معرض خطر بزرگی قرار داشت.

وقتی پاریس به دنیا آمد، چاینا همراه نامزدش «ترل تالی» زندگی می کرد. او از ازدواج اولش هم یک پسر داشت. تالی پاریس را دختر خود نمی دانست و برای همین مسئولیت پدر بودن را نمی پذیرفت. از طرفی او به همسرش وفادار نبود و این دو مشکل بزرگ، چاینا را روز به روز عصبی تر می کرد تا جایی که او را به سمت قاتل شدن کشاند.

چاینا آنقدر از دست رفتار نامزدش عصبانی شده بود که به جای این که او را با مهربانی متقاعد کند، تصمیم گرفت دخترک 28 روزه خود را به کام مرگ بکشاند. 29 آگوست 2005، چاینا با خودش فکر کرد اگر همسرش حاضر نیست پدر بودن را بپذیرد پس بهتر است خودش هم مادر نباشد. او با سنگدلی تمام فرزندش را داخل مایکروفر گذاشت و به مدت دو دقیقه دستگاه را روشن کرد و از خانه بیرون رفت.

فردای آن روز چاینا قربانی اش را به بیمارستان برد. دکتر ویلیامز ماتری پزشک بخش اورژانس وقتی آثار سوختگی را روی صورت و بدن پاریس کوچک مشاهده کرد از چاینا پرسید چه چیزی باعث سوختگی شده و زن جوان در حالی که چهره اش را متعجب نشان می داد پاسخ داد: «فرزندم سوخته است؟»

آثار سوختگی واضح تر از آن بود که نادیده گرفته شود و برای همین دکتر ویلیامز به چاینا آرنولد مشکوک شد. هیچ یک از علائم حیات در پاریس دیده نمی شد. پرسنل بخش اورژانس تلاش بسیاری برای احیای نوزاد کردند، اما خیلی دیر شده و پاریس توسط مادرش به قتل رسیده بود.

وقتی پلیس از این ماجرا با خبر شد کارآگاه بخش جنایی – دالی بروک – شروع به جستجوی خانه چاینا کرد. او در حمام طبقه بالا یک وان پیدا کرد که داخلش پر از آب کدر بود؛ چیزی شبیه پوست انسان در داخل آب دیده می شد. همچنین حوله ای که روی آن رده های سیاه رنگی به چشم می خورد داخل حمام افتاده بود. بروک همچنان به جستجو ادامه داد تا بلکه چیزهای بیشتری از سوختگی پاریس کوچک پیدا کند. او در این باره می گوید: «من 24 بار از کنار مایکروویو رد شدم، اما فکرش را هم نمی کردم که ممکن است پاریس در مایکروفر سوخته باشد.»

قثبثقب

چاینا در بازجویی های پلیس ادعا کرد که ساعت 2 و 30 دقیقه نیمه شب با گریه های پاریس از خواب بیدار شده و هیچ کس به غیر از او و دخترکش در خانه نبودند. هر چند در ابتدا زن جوان به اتهام قتل دستگیر شد، اما به دلیل کمبود شواهد او را آزاد کردند تا این که سال 2006 با اسناد و مدارک موجود به اتهام قتل فرزندش دستگیر و برای اولین بار مورد محاکمه قرار گرفت. رسیدگی به پرونده قتل چاینا آرنولد چندان ساده نبود و برای همین او سه بار در دادگاه حاضر شد تا محاکمه شود.

در اولین جلسه محاکمه پسر چاینا که از ازدواج اولش بود به عنوان شاهد در دادگاه حاضر شد. پسر کوچک به دروغ شهادت داده بود که پسر همسایه پاریس را در مایکروفر گذاشته و او با دیدن این صحنه، خواهرش را از دستگاه بیرون آورده است. در زمان ارتکاب قتل او پنج سال بیشتر نداشت و شهادت او دادگاه را منحرف کرد.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود متوجه شدند که روز قتل پسر چاینا در خانه نبوده و به این ترتیب نمی تواند شاهد قتل باشد. برای اثبات گناهکار بودن چاینا، کارآگاه پرونده، نقشه دیگری کشیده بود. در جلسه دادگاه صدای ضبط شده لیندا ویلیامز هم سلولی چاینا پخش شد که ادعا می کرد مادر قاتل نزد او به قتل اعتراف کرده و از ترس این که همسرش او را رها کند نوزاد را در مایکروفر کشته است. به این ترتیب در پایان دومین محاکمه با تیزهوشی کارآگاه چاینا به قتل محکوم شد، اما هیات منصفه نمی توانست تصمیم بگیرد که زن جوان را به مرگ محکوم کند یا حبس ابد.

سال 2011 بود که چاینا آرنولد برای سومین و آخرین بار در دادگاه حاضر شد. وکیل مدافع او در دادگاه اعلام کرد نامزد چاینا به اندازه خود وی نیز گناهکار است و به دلیل بدرفتاری هایی که با مادر کودک داشته او هم باید مورد مجازات قرار گیرد، اما خواسته او در دادگاه رد شد. هیات منصفه پس از مشورت این زن را گناهکار شناخت، اما حکم نهایی تا آزمایش روحی – روانی چاینا صادر نشد. دو روان شناس به دقت چاینا را مورد آزمایش های گوناگون قرار دادند. آنها نتیجه را این طور اعلام کردند: زن جوان، آی کیو متوسط دارد و دچار هیچ گونه بیماری روحی – روانی نیست.

به تشخیص دکتر جفری اسمالدون، چاینا آرنولد فقط از افسردگی نوع دوم رنج می برد و استفاده از مشروبات الکلی و مواد مخدر به این افسردگی دامن می زد. به گفته دکتر اسمالدون، هیچ چیز نمی توانست قتل یک کودک از سوی آرنولد را توجیه کند و او صد در صد گناهکار بود.

وکیل مدافع چاینا از این که حکم مرگ برای موکلش صادر شود ناراضی بود. او ادعا می کرد موکلش در زمان ارتکاب قتل به دلیل مصرف نوشیدنی الکلی در شرایط عادی به سر نمی برد و چون نمی دانست در حال انجام چه کاری است حکم اعدام برای او عادلانه نیست. در مقابل، دادستان عقیده داشت که عمل قاتل حتی از ارتکاب قتل با چاقو یا اسلحه هدفمندتر بوده، زیرا او نوزاد را در مایکروفر گذاشته و برای این کار در مایکروفر را باز کرده، کودک را در آن قرار داده و در را بسته و آن را روشن کرده است. بنابراین تمام آن کارها نشان می دهد وی هنگام ارتکاب قتل در هوشیاری کامل به سر می برد و می دانست در حال انجام چه کار وحشیانه ای است.

 

به این ترتیب پس از کش و قوس های فراوان چاینا آرنولد در بیستم مارس 2011 به حبس ابد بدون عفو محکوم شد و در زندان دوره محکومیتش را می گذراند.

ت ت
کدخبر: 200951 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها