افتتاح اولین ایستگاه آتش‌نشانی زنان در تهران

دو ایستگاه آتش‌نشانی ۱۳۵ و ۱۳۸ بانوان آتش‌نشان به تازگی افتتاح شده است.

افتتاح اولین ایستگاه آتش‌نشانی زنان در تهران
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از برترین ها، آیین بهره‌برداری از دو ایستگاه آتش‌نشانی ۱۳۵ و ۱۳۸ بانوان آتش‌نشان در یکی دیگر از پویش‌های امیدوافتخار در خیابان صابونیان بعثت (منطقه۱۶) انجام شد.

امروز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ آیین بهره‌برداری از دو ایستگاه آتش‌نشانی ۱۳۵ و ۱۳۸ (بانوان آتش‌نشان)در ستارخان با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، قدرت اله محمدی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.

محمد امین سالاری پور شهردار منطقه ۱۶ در این باره گفت: ایستگاه شماره ۱۳۵ آتش نشانی یکی از مهم ترین نیازهای منطقه ۱۶ به لحاظ ایمنی است، چرا که با وجود مراکز خرید و انبارهای بسیار در محدوده خیابان شهید صابونیان ، شوش ، بزرگراه بعثت و حریم بازار تهران و نیاز به حضور به موقع و موثر نیروهای خدمت رسان در مواقع بحرانی ، این نیاز احساس می‌شد. ️

او افزود: ایستگاه ۱۳۵ آتش نشانی یکی از ایستگاه های اصلی منطقه ۱۶ بوده که با مساحت ۲۰۰۰ مترمربع طبق استانداردهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در محدوده خیابان شهید صابونیان و میثاق احداث شده است.

️شهردار منطقه ۱۶ در پایان افزود: در این ایستگاه، آشیانه برای ۶ دستگاه ماشین نجات سنگین، دو ماشین منبع دار، یک دستگاه تویوتا، ماشین نجات سبک، نردبان حریق، یک دستگاه موتور و سایر موارد ایمنی تعبیه گردیده که همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به بهره‌برداری می‌رسد.

ت ت
کدخبر: 200163 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها