این کمد دیواری مخفیگاه 14 ساله این کلاهبردار فراری بود!

یک کلاهبردار به مدت 14 سال از یک کمد دیواری برای مخفی شدن استفاده می کرد.

این کمد دیواری مخفیگاه 14 ساله این کلاهبردار فراری بود!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از عصر ایران، مأموران کلانتری ۱۳ زیراب شهرستان سوادکوه با هماهنگی قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را که بیش از ۱۴ سال از شهرستان ورامین متواری بوده در داخل کمد دیواری مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبردار میلیاردی متواری که در داخل کمد دیواری مخفیگاهش در شهرستان سوادکوه مخفی شده بود، خبر داد.

سردار حسن مفخمی شهرستانی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان شهر زیراب و ارائه شکایت مبنی بر اینکه فردی به بهانه ساخت و ساز ساختمان از وی مبلغ بیش از ۱۰ میلیارد ریال دریافت کرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۳ زیراب شهرستان سوادکوه با هماهنگی قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را که بیش از ۱۴ سال از شهرستان ورامین متواری بوده در داخل کمد دیواری مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده متهم که یک کلاهبردار حرفه‌ای و سابقه دار و دارای ۳۰ پرونده قضایی بوده و در تحقیقات پلیسی به بزه ارتکابی خود و ۳۰ پرونده دیگر کلاهبرداری در استان‌های دیگر اعتراف کرد.

سردار مفخمی شهرستانی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، خاطر نشان کرد: شهروندان مراقب باشند در صورتی که از آنان به بهانه ساخت و ساز کلاهبرداری شده برای طرح شکایت به پلیس شهرستان سوادکوه مراجعه کنند.

ت ت
کدخبر: 200107 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها