تبدیل گواهینامه پایه دو به پایه یک متوقف شد؟

این روزها برای خیلی از شهروندان سوالی در زمینه توقف تبدیل گواهینامه پایه دو به پایه یک به وجود آمده است.

تبدیل گواهینامه پایه دو به پایه یک متوقف شد؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از ایسنا، رئیس پلیس راهور فراجا درخصوص وقفه پیش آمده در تبدیل گواهینامه پایه دو به پایه یک توضیح داد.

سردار سید تیمور حسینی در جلسه ارتباط مستقیم با مردم که در مرکز ۱۹۷ پلیس برگزار شد، گفت:از صبح امروز بنده و معاونات پلیس راهور فراجا به شکل حضوری و تلفنی با بیش از ۱۰۰۰ نفر از شهروندان گفت‌وگو کردیم. رویکرد ما حل مشکل این عزیزان بود و تاکید داشتیم که تا جای ممکن با این افراد همراهی شود. همچنین برخی از افراد نیز سوالات و پیشنهاداتی داشتند که به آنها نیز پاسخ داده شد.

وی در خصوص مسائل مطرح شده از سوی شهروندان نیز گفت: یکی از سوالات مهم مطرح شده از سوی مردم موضوع وقفه پیش آمده در مورد گواهینامه پایه دو به یک بود. بر اساس پیگیری‌های انجام شده مشخص شد که این طرح پس از ارائه به هیات دولت تصویب و مقرر شده که آیین‌نامه آن یک سال بعد از تصویب اجرایی شود.

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: در همین راستا نیز متقاضیان دریافت گواهینامه پایه دو به یک می‌توانند در دی‌ماه سال آینده با حضور در آموزشگاه‌های سراسر کشور نسبت به دریافت گواهینامه پایه یک خود اقدام کنند.

حسینی درباره اجرای طرح گواهینامه آسان موتورسیکلت نیز گفت: در حال حاضر ۱۷۸ مرکز فعال در سراسر کشور در طرح اجرای گواهینامه آسان موتورسیکلت وجود دارد و خوشبختانه تاکنون حدود ۱۱۱ هزار نفر از متقاضیان توانسته‌اند گواهینامه یک روزه موتورسیکلت را دریافت کرده و این روند همچنان در جریان است.

ت ت
کدخبر: 200056 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها