پشت پرده ماجرای هولناک مزاحمت برای 3 زن در پارک سرخه حصار

مرد شرور که با دوستش مزاحم سه زن در پارک سرخه‌حصار شده و مرد آتش‌نشان را با چاقو مجروح کرده بودند، هنگام فرار با شلیک پلیس کشته شد.

پشت پرده ماجرای هولناک مزاحمت برای 3 زن در پارک سرخه حصار

به گزارش منیبان به نقل از خبر فوری، شامگاه یازدهم آبان امسال سه خانم جوان که با هم دوست و آشنا بودند سوار خودروی‌شان شدند و برای تفریح به بوستانی در سرخه‌حصار تهران رفتند. زمان کوتاهی نگذشته بود که دو مرد سرنشین خودرویی دیگر‌، سد راه‌شان شده و مزاحم‌شان شدند.

سه زن جوان با رهاکردن خودرو و فرار ازدست مزاحمان خود را به ایستگاه آتش‌نشانی پارک رساندند و درخواست کمک کردند. درادامه یکی از آتش‌نشانان درتماس با پلیس موضوع را گزارش کرد. دراین هنگام مزاحمان با چاقو وارد ایستگاه آتش‌نشانی شدند و مرد آتش‌نشان را که به مقابله با آنها پرداخته بود با چاقو زخمی کردند و سپس با‌ خودرو‌یشان فرار کردند.

سه زن جوان هم به ماموران اعلام کردند، مهاجمان برای‌شان ایجاد مزاحمت کردند و قصد جانشان را داشتند که با فداکاری مرد آتش‌نشان نجات یافتند. یکی از متهمان روز بعد دستگیر شد اما متهم دوم پرونده همچنان فراری بود که در یکی از محله‌های تهران شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت که در این تعقیب و گریز هدف شلیک گلوله پلیس قرار گرفت و زخمی شد اما در ادامه مراحل درمان در بیمارستان فوت کرد.

​​​​​​​با مرگ او تحقیق از همدستش ادامه یافت که او در اظهاراتش گفت‌: من و همدستم خلافکار و از اراذل و اوباش جنوب تهران هستیم.

آن شب مشروب خورده و برای تفریح به بوستان سرخه‌حصار رفته بودیم که اتفاقی سه زن سرنشین خودرو را دیدیم. سد راه‌شان شدیم که به داخل ایستگاه آتش‌نشانی فرار کردند. سراغ‌شان رفتیم که مرد آتش‌نشان سد راه‌مان شد و او را زخمی کردیم.

ساعاتی بعد هم با دو سرنشین یک موتورسیکلت در خیابان درگیر شدیم و با ترساندن آنها با چاقو فرار کردیم که من دستگیر شدم. همچنین دستور قضایی در رابطه به شلیک پلیس به مرد شرور صادر شد تا مشخص شود در این تیراندازی قانون استفاده از سلاح رعایت شده یا نه؟

ت ت
کدخبر: 187924 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها