کشف باورنکردنی ۱.۹ کیلوگرم تریاک از معده ۳ قاچاقچی

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از دستگیری سه نفر که اقدام به بلع یک کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کرده بودند، خبر داد.

کشف باورنکردنی ۱.۹ کیلوگرم تریاک از معده ۳ قاچاقچی
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از ایسنا، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از دستگیری سه نفر که اقدام به بلع یک کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ علی اصغر غلامزاده اظهار کرد: در پی اعلام اخباری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه حمل و نگهداری مواد مخدر به صورت بلعی فعالیت می کنند، موضوع در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، خودروی متهمان را شناسایی و برای توقف خودرو بعد از چندین بار اعلام ایست، اقدام به تیراندازی هوایی کردند، افزود: در نتیجه هر سه نفر متهم دستگیر و یکی از متهمان که مجروح شده بود به بیمارستان جاجرم منتقل شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه یک کیلو و ۸۹۵ گرم تریاک که به صورت بلعی توسط متهمان حمل می شد کشف شد، تصریح کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

کشف ۴ قبضه اسلحه در گرمه

فرمانده انتظامی شهرستان گرمه نیز از کشف چهار قبضه اسلحه در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ محمد رضا قائمی نژاد بیان کرد: برابر دریافت اطلاعاتی مبنی بر نگهداری سلاح در یکی از مشاعات کشاورزی شهر درق، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این ماموریت، دو قبضه سلاح غیرمجاز برنو و یک قبضه سلاح فاقد اعتبار و یک قبضه سلاح که دست صاحب اسلحه نبوده، ۶۰عدد فشنگ، دو دستگاه دوربین شکاری و حرفه ای فاصله‌یاب، کشف شد.

سرهنگ قائمی نژاد با بیان اینکه دراین ماموریت چهار نفرمتهم دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضایی شدند.

ت ت
کدخبر: 187398 تاریخ انتشار
اخبار اجتماعی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها