حمله با چاقو به برادرزن برای رهایی خانواده!

چند روز قبل مرد جوانی که با چاقو زخمی شده بود به بیمارستان منتقل شد و با تلاش کادر درمان از مرگ نجات یافت.

حمله با چاقو به برادرزن برای رهایی خانواده!

به گزارش منیبان به نقل از برترین ها، چند روز قبل مرد جوانی که با چاقو زخمی شده بود به بیمارستان منتقل شد و با تلاش کادر درمان از مرگ نجات یافت.

مرد جوان در تحقیقات اولیه گفت: شوهر خواهرم مرد بداخلاقی است و خواهرم هر چند وقت یک‌بار به حالت قهر به خانه ما می‌آید. این اتفاق چند روز قبل هم افتاد و خواهرم و چهار فرزندش به خانه ما آمدند. شوهرخواهرم چند باری با خواهرم تماس گرفت و از او خواست به خانه برگردد، اما خواهرم قبول نمی‌کرد. او تصمیم گرفته بود از شوهرش طلاق بگیرد.

او ادامه داد: روز حادثه داخل خانه نشسته بودیم که ناگهان بهروز چاقو به دست وارد شد و با تهدید از من خواست همسر و بچه‌هایش را رها کنم. هر چه به او گفتم آنها با میل خود به خانه‌ام آمده‌اند، فریاد می‌زد که زن و بچه‌هایم را گروگان گرفته‌ای و آزادشان کن. درنهایت هم با چاقو به جان من افتاد و مرا تا یک قدمی مرگ کشاند. از دامادمان به اتهام اقدام به آدم‌ربایی و قتل شکایت دارم.

با شکایت مرد جوان تحقیقات آغاز شد و مدتی بعد بهروز بازداشت شد. او در تحقیقات ادعای متفاوتی را مطرح کرد و گفت: من قصد ربودن زن و بچه‌ام را نداشتم بلکه می‌خواستم آنها را از دست برادرزنم نجات دهم. خانواده همسرم وضع مالی خوبی دارند و مدام زیر گوش همسرم می‌خواندند که خانه‌مان را جا به جا کنیم و به محل زندگی آنها که در بالای شهر بود نقل مکان کند، اما من یک کارگر ساده هستم و توانایی اجاره خانه در بالای شهر را نداشتم. همین مسأله باعث اختلاف بین من و همسرم شده بود. آنها مدام همسر و بچه‌هایم را به خانه خودشان می‌بردند تا مجبور شوم خانه‌ای در نزدیکی‌شان اجاره کنم.

آخرین بار هم برادرزنم، به خانه ما آمده و با تهدید همسر و بچه‌هایم را با خود برده بود. من برای نجات آنها به خانه برادرزنم رفتم، اما وقتی مانع من شد دست به چاقو شدم تا با تهدید بتوانم همسر و بچه‌هایم را نجات دهم اما در این میان برادرزنم با چاقو مجروح شد، از آنجا که تصور کردم او را به قتل رسانده‌ام متواری شدم و مدتی هم در پارک‌ها و خیابان‌ها می‌خوابیدم، تا اینکه چند وقت بعد پنهانی و شبانه به اطراف خانه برادرزنم رفتم و وقتی مطمئن شدم او زنده است، خیالم راحت شد.

در حالی که بهروز چنین ادعایی را مطرح کرده بود، همسرش در تحقیقات گفت: شوهرم دروغ می‌گوید و گروگانگیری در کار نبوده، من به میل خودم به خانه برادرم آمده‌ام. از شوهرم شکایت دارم و نمی‌خواهم به خانه او برگردم.

به این ترتیب مرد جوان به اتهام تهدید و ضرب و جرح بازداشت شد و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

ت ت
کدخبر: 187389 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها