زن ریش دار هندی که توسط شوهرش طلاق داده شد + عکس

زن ریش دار هندی توسط شوهرش طلاق داده شد. همسر این زن که ماندیپ کائور نام دارد، وی را ترک کرد

زن ریش دار هندی که توسط شوهرش طلاق داده شد + عکس

به گزارش منیبان به نقل از پارس ناز، زن ریش دار هندی توسط شوهرش طلاق داده شد. همسر این زن که ماندیپ کائور نام دارد، وی را ترک کرد، زیرا ماندیپ شجاعانه تصمیم گرفت ریش خود را نتراشد. در واقع همسرش وقتی دید که همسرش به اختلال نادری دچار شده و موهای صورتش شروع به رشد کرده، او را تنها گذاشت. خانم ماندیپ در ابتدا احساس تنهایی و طرد شدگی می کرد، اما پس از مدتی با وضعیت نادر خود، کنار آمد.

1562693915-parsnaz-com

ماندیپ کائور پس از رشد غیر عادی ریش و سبیل، با طرد شدن و آشفتگی عاطفی روبرو شد که منجر به ترک همسرش شد. با این حال، او اجازه نداد که هنجارهای اجتماعی ظاهر او را دیکته کند و اکنون با افتخار موهای صورتش را به عنوان بهترین ویژگی خود می پذیرد. شوهرش زمانی که موهای صورتش شروع به رشد کردند او را ترک کرد.

خانم Mandeep Kaur قبلاً هیچ گونه رشد موی صورت را تجربه نکرده بود و مانند هر زن دیگری زندگی نسبتاً عادی داشت. با این حال، چند سال پس از ازدواجش، ظاهر او به شدت تغییر کرد. وی با رشد موهای ضخیم روی صورت و چانه اش رو به رو شد. شوهرش نتوانست این تغییر ناگهانی را بپذیرد و ماندیپ را طلاق داد و رفت.

این تصمیم شوهر بی وفا، زن بیچاره را غافلگیر کرده و او را وارد یک مارپیچ عاطفی طولانی کرد که منجر به عمیق ترین افسردگی او در زندگی اش شد. با وجود همه، او این قدرت را پیدا کرد که به دنبال کمک از طریق مشاور و رواشناسان باشد. کائور می‌گوید که چندین سال خود را برای هر اتفاقی که افتاده سرزنش کرده است.

ماندیپ کائور چگونه با این مشکل کنار آمد؟

او سعی کرد از شر موهای صورتش خلاص شود، اما پس از اینکه تمام راه و روش ها به مشکل خورد، ماندیپ راهی برای کنار آمدن با ظاهر خود پیدا کرد و از آن زمان از اصلاح خودداری کرده است. خوشبختانه او به دنبال کمک بود و ظاهر خود را نسبتاً سریع پذیرفت. ماندیپ شروع به مراقبت از سلامت عاطفی خود کرد و ویژگی های جدید خودش را پذیرفت.

ماندیپ کائور زن ریش دار هندی معروف + عکس

در نهایت، او توانست ظاهر جدید خود را به طور کامل بپذیرد. خانم کائور قدرت و توان خود را از طریق حرفه کشاورزی پیدا کرده است و اکنون در کنار برادرانش کار می کند. او با پوشیدن ریش کامل و عمامه، ظاهر جدیدی ایجاد کرده که توجه کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخته است. علاوه بر این، او همچنین با موتور در روستایشان رانندگی می کند.

با این حال، اگرچه داستان او در فضای مجازی منتشر شد، بسیاری از مردم هنوز او را با یک مرد اشتباه می گیرند. (البته تا زمانی که او شروع به صحبت کند). با این حال، به نظر می رسد که او با این موقعیت ها با حس شوخ طبعی روبرو می شود و هر زمان که ممکن است اعتماد به نفس تازه یافته خود را هدایت می کند.

رشد موهای تیره ضخیم روی صورت، گردن، سینه یا ران‌های یک زن، هیرسوتیسم نامیده می‌شود. و معمولاً کاملاً هورمونی است، اگرچه برخی موارد ممکن است توسط داروها یا مواد خاصی ایجاد شود. گاهی اوقات به دلیل افزایش هورمون های مردانه (آندروژن) در بدن یا زمانی که بدن بیش از حد به این هورمون ها حساس است، ایجاد می شود.

ماندیپ کائور زن ریش دار هندی معروف + عکس

با این حال، در بسیاری از موارد، کاملاً مشخص نیست که چرا این اتفاق می افتد. به عنوان مثال، برخی از زنان با افزایش سن دچار رشد موی اضافی می شوند. برای دیگران، این مشکل طولانی مدت تر می شود. چندین روش درمانی وجود دارد که می تواند به کنترل آن کمک کند. اگر دچار این مشکل شدید، فراموش نکنید که به طور منظم با پزشک خود مشورت کنید تا آن را در مراحل اولیه تشخیص دهید.

داستان ماندیپ کائور زن ریش دار هندی این قدرت را دارد که الهام بخش بسیاری از زنان با مشکلات سلامتی مشابه باشد. با این حال، بسیاری از زنان، مانند کائور، هنوز سوء تفاهم ها و قضاوت های جامعه را تجربه می کنند. داستان او گواهی بر قدرت پذیرش خود و اهمیت حفظ سلامت روان شماست. کائور به دنبال کمک بود. با ظاهرش کنار آمد و دیگران را تشویق کرد که همین کار را انجام دهند.

اجازه ندهید هنجارهای اجتماعی ارزش شما را تعیین کنند. بلکه خود واقعی خود را در آغوش بگیرید و در صورت نیاز به دنبال کمک باشید. در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه پست های بیشتر، می توانید به مطالب پیشنهادی که در زیر ارائه داده ایم مراجعه کنید. ما جالب ترین اخبار از سراسر جهان را برای علاقه مندان گردآوری کرده ایم.

ت ت
کدخبر: 187316 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها