مادر کثیفی که دو دخترش را به مردها اجاره می داد/عکس

یک زن انگلیسی به نام کلایر به تازگی پرده از راز تکان دهنده ای برداشته است.این زن ۴۸ ساله اعلام کرده است که از هنگامی که دختری پنج ساله بوده است، مادرش در ازای مبلغ پنج پوند، او را در اختیار مردان قرار می داده است!

مادر کثیفی که دو دخترش را به مردها اجاره می داد/عکس

به گزارش منیبان به نقل از 55 آنلاین؛ یک زن انگلیسی به نام کلایر به تازگی پرده از راز تکان دهنده ای برداشته است.این زن ۴۸ ساله اعلام کرده است که از هنگامی که دختری پنج ساله بوده است، مادرش در ازای مبلغ پنج پوند، او را در اختیار  مردان  قرار می داده است!

The-mother-daughter-sexual-abuse-would-rent-Photo-irannaz-com

بر اساس اظهارات این زن، وقتی چنین حادثه ناگواری برای وی رخ می دهد برای حمایت از وی او را در هشت ساله تحویل مراکز نگهداری از  کودکان  می دهند اما باز این روند قطع نشده و آخر هفته ها که برای دیدن  خانواده  به منزل برده می شد، مادرش دوباره رفتارهای ناشایست خود را تکرار می کرده است.

او می گوید: مادرش به مدت ده سال در ازای مبلغی ناچیز او را در اختیار افراد مختلف قرار می داده است. مادرش به افراد اجازه می داد که دخترش را به یک کارخانه متروکه در نزدیک خانه خود ببرند.

او برای سال های طولانی در مورد این مساله سکوت کرده بود تا اینکه دو سال پیش مادرش از دنیا می رود و او تصمیم می گیرد که این مساله را اعلام کند تا دیگران از تجربه تلخ او استفاده کنند. خواهر او نیز به سرنوشت او دچار شده بود و هنگامی که تنها چهارده سال داشت، باردار شده بود.

ترس از مادر کابوسی بوده که در تمام طول زندگی این زن وجود داشته است و هنگامی که خبر  مرگ  مادرش را شنیده بود، از خوشحالی شادمان شده بود.

 

ت ت
کدخبر: 182426 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها