این زن باردار حیوان وحشتناکی را در عکس سونوگرافی اش دید/ تصویر

در عکس های زیر زن باردار را مشاهده می کنید که علاوه بر جنین یک جوجه اردک هم در رحم دارد.

این زن باردار حیوان وحشتناکی را در عکس سونوگرافی اش دید/ تصویر

به گزارش منیبان، این زن به همراه نوزادش ، یک اردک را نیز باردار است ! به گزارش  ایران  ناز تصاویر سونوگرافی یک زن اردکی را کنار جنین در رحم مادر نشان داد که سبب تعجبب متخصصان شد . همیشه  زنان  باردار در زمان مراجعه با سونوگرافی مشتاقند بدانند نوزادشان دختر است یا پسر ، سالم است یا نه و اینکه چه شکلیست .

1418960216-irannaz-com

اما این زن باردار با دیدن نتیجه سونوگرافیش شوکه شد. وی بزرگترین شوک زندگی خود را زمانی تجربه کرد که برای سونوگرافی به  پزشک  مراجعه کرده‌ بود  اما تصویر  نوزاد  به دنیا نیامده‌اش تنها چیزی نبود که او روی صفحه مانیتور دید.یک اردک در کنار کودکش این زن باردار و پزشکش را شوکه کرد.

این زن جوان بعد از سه  سقط جنین  برای بار چهارم مجدد باردار شده بود. کورتنی فنویک 28 ساله اهل نیوکاسل در زمان دیدن سونوگرافیش شوکه شد .او بعد از 3 سال مشکل بارداری و 3 بار آی وی اف که با مشکل مواجه شده بود، دوباره باردار شد. این  بارداری  با توجه به اینکه مادر دچار دیابت شد بسیار سخت بود. اما حضور این اردک اسباب خنده آنها را فراهم کرد.

وجود این اردک تنها این  والدین  بلکه دکتران دیگر را هم شگفت‌زده کرده بود وآن‌ها می‌گفتند تاکنون نه چنین چیزی دیده‌اند نه شنیده‌اند.اکنون این نوزاد به دنیا آمده و در کمال صحت و  سلامت  به سر می‌برد. هنگام  زایمان  خبری از اردک فوقالذکر نبود. اما دوستان به یاد آن اردک برای نوزاد به دنیا امده  عروسک  اردک آوردند. پزشکان هم نتوانستند توجیه مناسبی برای حضور اردک پیدا کنند.

 

ت ت
کدخبر: 176972 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها