دختر 4 ساله بعد از 38 سال با این سر و وضع ترسناک پیدا شد/ عکس

گزارش شده است که دختری که حدود 38 سال پیش اعلام شده بود مفقود شده است به صورت معجزه آسایی زنده پیدا شده. این دختر که تمام این مدت در جنگلها زندگی کرده است

دختر 4 ساله بعد از 38 سال با این سر و وضع ترسناک پیدا شد/ عکس

به گزارش منیبان، گزارش شده است که دختری که حدود 38 سال پیش اعلام شده بود مفقود شده است به صورت معجزه آسایی زنده پیدا شده. این دختر که تمام این مدت در جنگلها زندگی کرده است اکنون 42 ساله است و هنگامیکه مفقود شد تنها 4 سال سن داشت.

0.990812001358307517_irannaz_com

اهالی روستاهای اطراف محل زندگی او مدتها حرفهایی در مورد زنی که در جنگل زندگی میکند نقل میکردند اما این حرف ها همیشه در حد یک شایعه باقی ماند و هرگز تصور نمیشد این دختر همان دختر گم شده در سن 4 سالگی باشد. وی به صورت نیمه جان در حالیکه هیچ لباسی بر تن نداشته است با موها و ناخن های بلند در کنار قبرستان یک روستای همجوار با جنگل پیدا شد.

مادر و پدرش با شنیدن این خبر برای شناسایی او به آن محل رفتند و مادرش او را از روی علامتی که از کودکی بر چهره داشت شناسایی کرد. وی مدتی تحت درمان بود و اکنون با پدر 62 ساله و مادر 58 ساله اش زندگی میکند. آنها هرگز تصور نمیکردند روزی دوباره دخترشان را ببینند.در سال 1974 او در حال بازی با دختر خاله اش در جنگل مففود شد و همان شب طوفان سهمگینی اتفاق افتاد و تصور همگان بر این بود که این دختر 4 ساله از طوفان جان سالم به در نبرده است.

اگرچه خانواده او مدتها تمام c را برای یافتنش جستجو کردند اما او هرگز پیدا نشد او اکنون نمیتواند درست صحبت کند و تنها قادر به بیان چند کلمه جزیی از جمله مادر و پدر است. وی علیرغم 40 سال دور بودن از اجتماع انسان خجالتی نیست اما همچنان رفتاری کودکانه دارد و با بچه ها بازی میکند و به رقص و شادی در خیابانها میپردازد.

ت ت
کدخبر: 176478 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها