آیا از ترفند طولانی فشردن دکمه ارسال در واتساپ اطلاع دارید!

​آیا تمایل دارید عکس یا ویدیویی که در واتس‌اپ برای مخاطب خود ارسال کنید بلافاصله پس از مشاهده حذف و ناپدید شود؟

آیا از ترفند طولانی فشردن دکمه ارسال در واتساپ اطلاع دارید!

به گزارش منیبان به نقل از یورونیوز، این امکان به لطف قابلیتی موسوم به «تک نمایش» که مستقیماً از دکمه ارسال قابل دسترسی است. برای کاربران پیام‌رسان واتس‌اپ قابل استفاده خواهد بود.

قابلیت یاد شده که بسیار کاربردی اما کمتر شناخته شده است. به شما امکان می‌دهد محتوای محرمانه‌ای را که پس از مشاهده پاک می‌شود، بدون برجای گذاشتن ردی به اشتراک بگذارید. قابلیتی شبیه به آنچه که تا حدودی در اسنپ‌چت وجود دارد.

عکس‌ها یا تصاویر خاص، برخی شوخی‌ها و مزاح‌ها، محتوای صمیمانه، کد یا تصویری ویژه. و به طور کلی فایل‌هایی که بهتر است «یک بار» مشاهده شوند از امکان ارسال با قابلیت یاد شده برخوردارند.

گیرنده شما پس از آنکه عکس یا ویدیوی ارسالی را برای مشاهده باز کرد. دیگر نمی‌تواند با مراجعه دوباره به محیط پیام‌ها این محتوا را ببیند، زیرا فایل مورد نظر پاک شده است.

یک پیام متنی مخاطبان را آگاه می‌کند که زمان نمایش محتوی تمام شده. و اگر دوباره خواهان مشاهده آن هستند باید از شما بخواهند تا آن را برای بار دوم برایشان ارسان کنید.

با انتخاب این حالت در زمان ارسال محتوی، همچنین امکان اشتراک گذاری، ذخیره یا گرفتن اسکرین شات از آن برای فرد گیرنده از بین می‌رود.

لازم به یادآوری است که عکس‌ها و ویدیوهای تک‌نمایش با پیام‌های موقت. و زمان‌دار که پس از طی شدن مدت زمانی مشخص بین ۲۴ ساعت تا ۹۰ روز حذف می‌شوند، متفاوت هستند.

قابلیت‌های دیگر

واتس‌اپ به طور مداوم در حال اضافه کردن قابلیت‌های جدید به منظور جذب کاربران بیشتر. و نگهداشتن کاربران فعلی در میدان رقابتی تنگاتنگ با دیگر رسانه‌های اجتماعی است.

این پیام‌رسانی فوری به تازگی به شما امکان می‌دهد عکس‌ها و فیلم‌هایی با کیفیت HD برای مخاطبان خود ارسال کنید. و صفحه نمایش خود را در زمان تماس‌های ویدیویی به اشتراک بگذارید.

واتس‌اپ اما قصد ندارد به این قابلیت‌ها بسنده کند و در همینجا متوقف شود!

متا، شرکت مادر رسانه‌های اجتماعی فیس‌بوک، اینستاگرام و اپلیکشن‌های ارتباطی همچون مسنجر. در حال کار روی ویژگی‌های جدیدی برای ویرایش و قالب‌بندی متن در واتس‌اپ کار است.

نمایش استیکرهای متناسب با متن و مورد علاقه کاربران با یک دستور ساده متنی از دیگر ویژگی‌هایی است. که واتس‌اپ با بهره‌گیری از هوش مصنوعی در پی تکمیل و توسعه آن است.

ت ت
کدخبر: 175663 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها