برگزاری جشن عروسی میلیاردی شبیه کارتون سیندلارا در لواسان/ عکس

لواسان بهشت پولدارهاست .حالا فرقی نمیکند پولشان از اختلاس و رشوه گیری بدست امده یا از طریق مشروع.

برگزاری جشن عروسی میلیاردی شبیه کارتون سیندلارا در لواسان/ عکس

به گزارش منیبان، لواسان بهشت پولدارهاست .حالا فرقی نمیکند پولشان از اختلاس و رشوه گیری بدست امده یا از طریق مشروع. در لواسان عروسیهای لاکچری و میلیاردی نیز در یک تالار لاکچری برگزار میشود .در سال‌های اخیر زیاد درباره «لواسان» شنیده‌ایم؛ از خانه‌ها و ویلاهای مجلل گرفته تا قبرستانی با قبرهای چند صد میلیونی و حالا هم مجلل‌ترین تالار عروسی ایران.

در این تالار به جز مراسم عروسی، داستان «سیندرلا» هم برای مهمانان با ایفای نقش توسط‌ عروس و داماد بازآفرینی می‌شود؛ مراسم ازدواج میلیاردی در یک شهرک محافظت شده، به دور از چشم و دست اغیار. فضایی مدرن با طراحی داخلی به سبک فیلم و کارتون مشهور سیندرلا که زندگی اشرافی طبقه خاصی در ایران را به تصویر می‌کشد.

159353789680032-irannaz-com

گفته می‌شود در این تالار ۱۵۰ خدمه به عنوان بازیگر برای بازآفرینی پویانمایی سیندرلا حضور دارند و هزینه هر مهمان برای صاحب این مراسم، حدود یک میلیون تومان برآورد می‌شود. هزینه یک مراسم ازدواج در این باغ مجلل، به بیش از یک میلیارد تومان هم می‌رسد.

اما تمام این هزینه‌ها برای این است که یک شب از زندگی کارتون سیندرلا در این نقطه از تهران به صورت واقعی اجرا شود. بر اساس ویدیویی که از این باغ و محل برگزاری جشن‌ها در فضای مجازی منتشر شده، هزینه ورودی برای این محل بین ۴۰ تا ۸۰ میلیون تومان ذکر شده است.

هزینه میز شام، گل آرایی، تزئینات مراسم برگزاری عروسی، میوه و دسر و کیک عروسی به ازای هر نفر از ۴۰۰ هزار تومان تا سه میلیون تومان متغیر است.

برای چیدمان سفره عقد نیز بنا بر انتخاب جنس ظروف که نقره باشد یا طلا، قیمت‌ها متفاوت است.

اما هزینه‌های دیگری هم برای مدل‌سازی عروسی شبیه داستان سیندرلا، همچون آتش‌بازی و اجاره کالسکه، از ملزومات این جشن است. گفته می‌شود که کرایه کالسکه شبی ۱۵ میلیون تومان است. حدود ۱۵۰ نفر خدمه، کارتون سیندرلا را بازآفرینی می‌کنند و خدمه عروس و داماد نیز هستند که گفته می‌شود هر یک از آنان هم بین ۳۰ تا ۶۰ میلیون تومان دستمزد دریافت می‌کنند. اجاره مشعل برای این مراسم هم شبی یک تا دو میلیون تومان عنوان شده است. مراسمی با حدود یک میلیارد تومان هزینه، در شرایطی که بخش اعظم مردم در این کشور با بحران‌های مالی سنگینی مواجهند.

ت ت
کدخبر: 175221 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها