عشق و عاشقی 25 ساله این پسر جوان و نامادری پیرش به ازدواج ختم شد/ عکس

ازدواج پسر جوان با نامادری‌اش جنجالی می شود.

عشق و عاشقی 25 ساله این پسر جوان و نامادری پیرش به ازدواج ختم شد/ عکس

به گزارش منیبان به نقل از برنا، او یک مرد ۳۶ساله جوان است و قصد دارد با نامادری ۵۶ ساله‌ی خود که از سن ۱۱ سالگی همراه اوست ازدواج کرده و بچه دار شود.

به گزارش وقت صبح، امری کاملا مسلم، هیچ کودکی که در سن بعد از خردسالی صاحب نامادری شده است از نامادری‌اش خوشش نمی‌آید مگر این که نامادری قدرت برقراری ارتباط صمیمی با او را داشته باشد این را گفتیم تا به یک استثنا برسیم، استثنایی البته نه چندان خوشایند که خبر از برنامه ازدواج یک مرد با نامادری‌اش می‌دهد.

iiiu

ماجرایی عجیب و البته نا خوشایند در پس خبر تصمیم به ازدواج مردی با نامادری‌اش وجود دارد. تصاویری که در ادامه مشاهده می‌کنید متعلق به «دنیل داولینگ» ۳۶ساله و نامادری ۵۶ساله‌اش است که از ۲۵ سال پیش با هم رابطه عاشقانه داشته‌اند و حالا آن‌ها تصمیم به ازدواج و حتی بچه دار شدن دارند.

صحبت‌های این مرد اهل برکشایر پرده از رازی برداشت و گفت که پدر و نامادری‌اش از سن ۱۱ سالگی او را مجبور به تماشای تصاویر و فیلم‌های نامناسب کردند تا او از فکر همجنس‌هایش بیرون آمده و به سمت همجنسگرایی کشیده نشود.

ادعاهای «دنیل» اینطور ادامه پیدا کرد که نامادری‌اش از سن نوجوانی او را مجبور به برقراری ارتباط با خودش کرد تا همجنسگرایی را در او از بین ببرد و از آن پس او با نامادری‌اش ارتباط داشته و حالا بعد از سال‌ها تصمیم دارد با او ازدواج کرده و بچه دار شود.

ت ت
کدخبر: 160775 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها