کشف موجودی عجیب و ترسناک در ایستگاه مترو خبرساز شد/ عکس

در زیرزمین یکی از ایستگاه‌های متروی روسیه یک موجود عجیب‌الخلقه پیدا شده است که فیلمی از آن منتشر شده است

کشف موجودی عجیب و ترسناک در ایستگاه مترو خبرساز شد/ عکس

به گزارش منیبان، موجود عجیب‌ الخلقه در زیرزمین یکی از ایستگاه‌ های متروی روسیه پیدا شد .

 این موجود عجیب سفید رنگ است که سر خود را از داخل یک توده بیرون می آورد این موجود عجیب چشمانی قرمز دارد و شبیه به مار می باشد و چند ثانیه سرش را بیرون می آورد و دوباره داخل توده بر می گردد انتشار این فیلم در فضای مجازی واکنش های زیادی را به دنبال داشت و هر کاربری در باره این جانور عجیب نظر داده است در ادامه فیلمی از جانور عجیب پیدا شده در ایستگاه متروی متروکه را در نیک صالحی مشاهده کنید.

پیدا شدن یک موجود عجیب‌الخلقه در زیرزمین یکی از ایستگاه‌های متروی روسیه خبرساز شد. در ویدئویی منتشرشده‌ از این ایستگاه این موجود عجیب به تصویر کشیده شده‌است. این ویدئو این جانور سفید‌رنگ را درحالی که سر خود را از داخل یک توده بیرون می‌آورد نشان می‌دهد.

در این ویدئو این جانور که دارای سری به شکلی عجیب و چشمانی قرمزرنگ است دیده می‌شود. این جانور که ظاهری شبیه به مار دارد پس از چند ثانیه دوباره به داخل توده سیاه‌رنگ باز می‌گردد.

جانور-عجیب-در-ایستگاه-متروی-متروکه

این ویدئو ابتدا در تاریخ ۱۴ آگوست در کانال یوتیوب The Grimreefar منتشر شد. مدیر این کانال پس از انتشار ویدئو مدعی شد که این فیلم کوتاه در یک ایستگاه متروی متروکه در روسیه تهیه شده‌است. او در توضیح این ویدئو نوشت: ” ظاهرا محل تهیه این ویدئو روسیه و در یک ایستگاه متروی متروکه بوده است. این جانور شکل و شمایلی شبیه به فرا ‌زمینی‌ها دارد. ”

این در حالی بود که بعد از انتشار ویدئو گفته شد که احتمالا این فیلم در زیر آب گرفته شده است.

انتشار این ویدئو در یوتیوب با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: ” احتمالا این توده نوعی تخم متعلق به موجودات فضایی است. ” کاربر دیگری در کامنتی دیگر نوشت: ” این جانور قطعا یک مار سفید است. ”

منبع: نیک صالحی

ت ت
کدخبر: 156585 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها