شبیخون به ۱۷ زن و مرد در یک خانه فساد

۱۷ زن و مرد جوان که در یک خانه فساد با خوردن مشروبات الکلی و با پوشش نامتعارف دور هم جمع شده بودند دستگیر شدند.

شبیخون به ۱۷ زن و مرد در یک خانه فساد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ عقربه‌ها ساعت ۳ بامداد جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه را نشان می‌داد و اهالی منطقه امیرآباد آبادان در تماس با پلیس ۱۱۰ از وجود یک خانه فساد که پاتوق مردان هوسران شده خبر دادند و این گزارش در حالی بود که وجود این خانه برای اهالی محل ایجاد مزاحمت کرده بود.

بدین ترتیب تیمی از مأموران پلیس برای بررسی موضوع به صورت نامحسوس به محل اعزام شدند و پس از بررسی محل از حضور زنان و مردان در این خانه اطمینان پیدا کردند و در ادامه هماهنگی‌های قضایی برای ورود به خانه و دستگیری اعضای داخل خانه صورت گرفت. مأموران با دستور قضایی عملیات دستگیری و ورود به خانه را آغاز کردند و زمانی که وارد خانه شدند با ۴ زن و ۱۳ مرد که در شرایط نامناسب و پوشش نامتعارف بودند روبه‌رو شدند و در ادامه دستبند پلیس به دستان افراد داخل خانه که همگی در حالت غیرعادی بودند زده شد.

تیم پلیسی در بازرسی از خانه مشروبات الکلی کشف کردند و مشخص شد متهمان همگی اقدام به خوردن مشروبات الکلی کرده و به همین خاطر در حالت عادی نیستند. بدین ترتیب متهمان پس از دستگیری برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

ت ت
کدخبر: 156150 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها