بازداشت موبایل قاپ حرفه‌ای با سابقه ۱۰ فقره سرقت

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک مرد جوان که با استفاده از موتورسیکلت با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می‌کرد، خبر داد و گفت متهم به ۱۰ فقره سرقت مشابه اعتراف کرد.

بازداشت موبایل قاپ حرفه‌ای با سابقه ۱۰ فقره سرقت

به گزارش منیبان؛ سرهنگ محمد گودرزی، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: عملیات کلانتری ۱۱۵ رازی در حال گشت زنی در محدوده خیابان مرادی تهران به یک دستگاه موتورسیکلت تکرو با پلاک مخدوش مشکوک و موتورسوار را تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهند.

او گفت: متهم در همین حین با موتورسیکلت به سرعت به سمت مردی که در خیابان در حال استفاده از تلفن همراه خود بود مراجعه و تلفن همراه وی را ربوده و به سرعت از محل متواری شد.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش‌دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام‌تر مأموران کلانتری اشاره کرد و افزود: با اعلام مشخصات متهم به سایر گشت‌های انتظامی و ایجاد طرح مهار موتورسیکلت متهم متوقف شد.

سرهنگ گودرزی ادامه داد: متهم برای فرار به مأموران حمله ور شده که با هوشمندی مأموران و شگردهای پلیسی متهم زمین گیر و دستگیر شد.

او با اشاره به اینکه در بررسی‌های بیشتر از متهم یک دستگاه تلفن همراهی که در روز جاری سرقت کرده بود کشف شد ادامه داد: با انتقال متهمان به مقر پلیس مشخص شد متهم دارای سوابق متعدد در امر سرقت است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران خاطرنشان کرد: متهم ۲۰ ساله که در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۱۰ فقره سرقت مشابه معترف شد که در این خصوص شناسایی مالباختگان در دستور کار قرار دارد و متهم به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

ت ت
کدخبر: 155497 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها