ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به شمال

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به شمال

به گزارش منیبان؛ سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها و جاده‌های کشور گفت: با توجه به حجم بالای ترافیک تردد از محورچالوس در مسیر شمال به جنوب از مرزن آباد تا میدان امیرکبیر تا اطلاع بعدی ممنوع است و از ظهر امروز این محور در مسیر جنوب بهشمال یکطرفه خواهد شد تا بار ترافیکی در این مسیر تخلیه شود.

او افزود: درحال حاضر در مسیر جنوب به شمال محور چالوس در محدوده سرودار و حدفاصل چنارستان تا نساء و حدفاصل پل زنگولهتا سیاه بیشه ترافیک سنگین است. همچنین وضعیت مشابه در آزادراه تهران- شمال مسیر جنوب به شمال حدفاصل تونل شماره ۱۶ تاانتهای آزادراه گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره وضعیت ترافیکی در محور هراز، محور فیروزکوه و آزادراهپردیس-تهران نیز گفت: در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های امامزاده هاشم، قلعه دختر، لاسم، آب اسک، رینه، گزنک،بایجان و کلرد، در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده های گیلاوند، دماوند و در آزادراه پردیس - تهران محدوده پل اتوبانبابایی و محور قدیم محدوده جاجرود ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

شیرانی همچنین درباره آزادراه قزوین - رشت گفت که ترافیک پرحجم اما روان در آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار را شاهد هستیم. در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا حصارک و آزادراه تهران - قم محدوده مرتضی‌گرد نیز ترافیک پرحجم وجود دارد.

شیرانی درخصوص آخرین وضعیت جوی محورها، تصریح کرد: در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی وگلستان شاهد بارش باران هستیم و از این رو لازم است که رانندگان هنگام تردد در این محورها فاصله طولی مناسب را رعایت کرده و باسرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین درباره میزان تردد در جاده‌های کشور نیز گفت: ترددها درشبانه‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه‌های ترددشمار نسبت به روز قبل‌تر خود ۷.۹ درصد افزایش داشته است.

شیرانی در پایان با اشاره به پرترددترین محورهای کشور در ۲۴ ساعت اخیر نیز گفت:طی این مدت به ترتیب آزادراه کرج - قزوین،آزادراه کرج - تهران، آزادراه تهران - کرج، آزادراه قزوین - کرج و آزادراه تهران - ساوه از پرترددترین محورها بودند.

ت ت
کدخبر: 155415 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها